притисни ентер »

РЕКЕТ- Од афера до риалити шоу: Кој е големиот брат?
РЕКЕТ- Од афера до риалити шоу: Кој е големиот брат?

РЕКЕТ- Од афера до риалити шоу: Кој е големиот брат?

Не стивнуваат реакциите и шпекулациите за аферата „Рекет„ и по цел месец од нејзиното објавување. Дел од медиумите објавија дека специјалната обвинителка Катица Јанева, чиј глас се слуша во објавените разговори меѓу првоосомничениот Бојан Јовановски и бизнисменот Орце Камчев, во текот на денов ќе биде повикана на распит во ОЈО. Обвинителите се на одмор,

Се огласи Јелена Карлеуша: ЕВЕ ШТО КАЖА ЗА БОКИ 13

Се огласи Јелена Карлеуша: ЕВЕ ШТО КАЖА ЗА БОКИ 13

Откако македонските медиуми ја пренесоа веста на српски „ Курир “ дека Боки 13 го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра бидејќи толку пари ѝ ги должел на Јелена Карлеуша, пејачката ексклузивно за „ Репортер “ демантира дека му дала пари на Бојан Јовановски и вели дека пишувањата се лага. „Информациите што ги прочитавте во српските медиуми се апсолутна

Се огласи Јелена Карлеуша: ЕВЕ ШТО КАЖА ЗА БОКИ 13

Се огласи Јелена Карлеуша: ЕВЕ ШТО КАЖА ЗА БОКИ 13

Откако македонските медиуми ја пренесоа веста на српски „ Курир “ дека Боки 13 го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра бидејќи толку пари ѝ ги должел на Јелена Карлеуша, пејачката ексклузивно за „ Репортер “ демантира дека му дала пари на Бојан Јовановски и вели дека пишувањата се лага. „Информациите што ги прочитавте во српските медиуми се апсолутна

Карлеуша ексклузивно за „Репортер“: Лага е дека Боки 13 ми должи пари

Карлеуша ексклузивно за „Репортер“: Лага е дека Боки 13 ми должи пари

Откако српскиот весник „Курир“ вчера пишуваше дека Боки 13 го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра, бидејќи толку пари ѝ ги должел на фолк-ѕвездата Јелена Карлеуша, пејачката ексклузивно за „ Репортер “ демантира дека му дала пари на Бојан Јовановски и вели дека пишувањата се лага. Таа додава дека никогаш не му позајмила пари на Бојан, но и дека

Карлеуша: Бојан Јовановски не ми должи пари, ниту знам дека му должи на некого во Србија

Карлеуша: Бојан Јовановски не ми должи пари, ниту знам дека му должи на некого во Србија

По веста на српски „Курир“ што ја пренесоа македонските медиуми дека Бојан Јовановски го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра бидејќи толку ѝ должел на српската пејачка Јелена Карлеуша, таа за „Репортер“ демантира демантира дека му дала пари и вели дека пишувањата се лага. Како што изјавила Карлеуша, никогаш не му позајмила пари на Бојан и жал

Се огласи Карлеуша: Дали Боки13 и должел пари?

Се огласи Карлеуша: Дали Боки13 и должел пари?

Откако македонските медиуми ја пренесоа веста на српски „Курир“ дека Боки 13 го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра бидејќи толку пари ѝ ги должел на Јелена Карлеуша, пејачката во изјава за „ Репортер “ демантира дека му дала пари на Бојан Јовановски и вели дека пишувањата се лага. „Информациите што ги прочитавте во српските медиуми се апсолутна

Српски Курир: Боки 13 рекетирал поради Јелена Карлеуша?

Српски Курир: Боки 13 рекетирал поради Јелена Карлеуша?

Српски Курир обелодени шокантна вистина. Имено српскиот весник пишува дека всушност првоосомничениот за случајот Рекет, Боки 13 всушност го рекетирал Орце Камчев за 1.5 милион евра за, меѓу другото, да ѝ ги врати парите што ѝ ги должел на својата, многу блиска пријателка Јелена Карлеуша. Како што објави српски „Курир“, Боки 13 на неколку наврати позајмувал

Се огласи Јелена Карлеуша: Откри дали Боки 13 ѝ должел пари

Се огласи Јелена Карлеуша: Откри дали Боки 13 ѝ должел пари

Откако македонските медиуми ја пренесоа веста на српски „ Курир “ дека Боки 13 го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра бидејќи толку пари ѝ ги должел на Јелена Карлеуша, пејачката во изјава за „ Репортер “ демантира дека му дала пари на Бојан Јовановски и вели дека пишувањата се лага. „Информациите што ги прочитавте во српските медиуми се апсолутна

Карлеуша ексклузивно за „Репортер“: Лага е дека Боки 13 ми должи пари

Карлеуша ексклузивно за „Репортер“: Лага е дека Боки 13 ми должи пари

Откако српскиот весник „Курир“ вчера пишуваше дека Боки 13 го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра, бидејќи толку пари ѝ ги должел на фолк-ѕвездата Јелена Карлеуша, пејачката ексклузивно за „ Репортер “ демантира дека му дала пари на Бојан Јовановски и вели дека пишувањата се лага. Таа додава дека никогаш не му позајмила пари на Бојан, но и дека

Карлеуша: Бојан Јовановски не ми должи пари, ниту знам дека му должи на некого во Србија

Карлеуша: Бојан Јовановски не ми должи пари, ниту знам дека му должи на некого во Србија

По веста на српски „Курир“ што ја пренесоа македонските медиуми дека Бојан Јовановски го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра бидејќи толку ѝ должел на српската пејачка Јелена Карлеуша, таа за „Репортер“ демантира демантира дека му дала пари и вели дека пишувањата се лага. Како што изјавила Карлеуша, никогаш не му позајмила пари на Бојан и жал