притисни ентер »

Познато е зошто Меган и Хари се повлекуваат од кралскиот живот, а еве што вели кралицата
Познато е зошто Меган и Хари се повлекуваат од кралскиот живот, а еве што вели кралицата

Познато е зошто Меган и Хари се повлекуваат од кралскиот живот, а еве што вели кралицата

Кралицата Елизабета вчера одржала состанок со внукот Хари и принцовите Чарлс и Вилијам, а нејзината снаа Меган се вклучила преку видео-повик од Канада. Состанокот бил одржан во 14 часот по локално време, но Хари на имотот дошол уште во 11 часот. Британските медиуми пишуваат дека тој и кралицата Елизабета два часа разговарале за причините за неговото

Нови детали од кризниот состанок: Еве зошто Меган и Хари се повлекуваат од кралскиот живот

Нови детали од кризниот состанок: Еве зошто Меган и Хари се повлекуваат од кралскиот живот

Кралицата Елизабета вчера одржала состанок со внукот Хари и принцовите Чарлс и Вилијам, а нејзината снаа Меган се вклучила преку видео-повик од Канада. Состанокот бил одржан во 14 часот по локално време, но Хари на имотот дошол уште во 11 часот. Британските медиуми пишуваат дека тој и кралицата Елизабета два часа разговарале за причините за неговото

Канада има „отворени прашања“ за Хари и Меган

Канада има „отворени прашања“ за Хари и Меган

Канадскиот премиер Џастин Трудо бара расчистување на финансиските прашања пред принцот Хари и неговата сопруга Меган да се сместат во Канада. Хари и Меган се многу омилени во Канада, но сепак - мора да бидат заштитувани. Посетата на спортски настан во Торонто во 2017 година беше еден од првите настапи на Хари и Меган како двојка Исто како во случајот

ЗАВЕРА „МЕГЗИТ“ – ЗАД ОДЛУКАТА НА ХАРИ СТОИ ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА – ПРИНЦОТ СЕ ОСВЕТУВА ЗА СМРТТА НА МАЈКАТА! Во Велика Британија се шират страшни теории..

ЗАВЕРА „МЕГЗИТ“ – ЗАД ОДЛУКАТА НА ХАРИ СТОИ ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА – ПРИНЦОТ СЕ ОСВЕТУВА ЗА СМРТТА НА МАЈКАТА! Во Велика Британија се шират страшни теории..

Поединците сметаат дека принцот со заминувањето од семејството и се осветува на кралицата Елизабета, татко му Чарлс и на сите тамошни медиуми, затоа што тој ги обвинува за трагичното загинување на Лејди Ди во 1997. година… Одлуката на британскиот принц Хари да ја потресе монархијата со објавување за напуштање на кралското семејство, беше негова одмазда

Откриени детали: Познато е зошто Меган и Хари се повлекуваат од кралскиот живот, а еве што вели кралицата

Откриени детали: Познато е зошто Меган и Хари се повлекуваат од кралскиот живот, а еве што вели кралицата

Откриени детали: Познато е зошто Меган и Хари се повлекуваат од кралскиот живот, а еве што вели кралицата Кралицата Елизабета вчера одржала состанок со внукот Хари и принцовите Чарлс и Вилијам, а нејзината снаа Меган се вклучила преку видео-повик од Канада. Принцот на неговата баба ѝ ги објаснил причините поради кои тој и сопругата повеќе не сакаат

„Нема да бидам крал, можам да правам што сакам“ – поранешен телохранител на принцезата Дајана открил што слушнал

„Нема да бидам крал, можам да правам што сакам“ – поранешен телохранител на принцезата Дајана открил што слушнал

Поранешниоттелохранител на принцезата Дајана, Кен Варф, се присетил како го слушал 4-годишниот принц Хари кој му велел на својот брат Влијам дека може да прави што сака затоа што никогаш нема да биде крал. Тој раскажал што всушност се случило пред 30 години додека семејството патувало на викенд. Имено, принцот Хари и неговиот брат Вилијам се расправале

Јас нема да бидам крал, па можам да правам што сакам: Поранешен телохранител на принцезата Дајана откри разговор на Хари и Вилијам

Јас нема да бидам крал, па можам да правам што сакам: Поранешен телохранител на принцезата Дајана откри разговор на Хари и Вилијам

Поранешниот телохранител на принцезата Дајана, Кен Варф се сети како еднаш го слушнал тогаш четиригодишниот принц Хари, како на својот брат Вилијам му вели дека „може да прави што сака зошто нема да биде крал“. Телохранителот Варф раскажа што се случило пред 30 години кога семејството патувало еден викенд од Лондон. Имено, принцовите Хари и Вилијам

Меган не смеела да присуствува на состанокот помеѓу Хари и кралицата САМО ПОРАДИ ЕДНА ПРИЧИНА

Меган не смеела да присуствува на состанокот помеѓу Хари и кралицата САМО ПОРАДИ ЕДНА ПРИЧИНА

Кралицата Елизабета по вчерашниот состанок се согласила на „период на транзиција“ во кој војводата и војвотката од Сасекс, Хари и Меган ќе поминат еден дел во Канада, а еден во Велика Британија. Но, британските медиуми пишуваат што се случувало зад затворените врати на состанокот на кралското семејство. Хари стигнал два часа порано за да се сретне

Поранешниот телохранител на Дајана открива што кажал принцот Хари кога имал четири години

Поранешниот телохранител на Дајана открива што кажал принцот Хари кога имал четири години

Поранешниот телохранител на принцезата Дајана, Кен Варф, се присетил како го слушал четиригодишниот принц Хари кој му велел на својот брат Влијам дека може да прави што сака затоа што никогаш нема да биде крал. Тој раскажал што всушност се случило пред 30 години додека семејството патувало на викенд. Имено, принцот Хари и неговиот брат Вилијам се расправале

Телохранителот на кралското семејство уште пред 30 години знаел што ќе се случува: Хари сам си го предвидел распадот во семејството!

Телохранителот на кралското семејство уште пред 30 години знаел што ќе се случува: Хари сам си го предвидел распадот во семејството!

Поранешниот телохранител на принцезата Дајана, Кен Варф се сети како еднаш го слушнал тогаш четиригодишниот принц Хари , како на својот брат Вилијам му вели дека „може да прави што сака зошто нема да биде крал“. Телохранителот Варф раскажа што се случило пред 30 години кога семејството патувало еден викенд од Лондон. Имено, принцовите Хари и Вилијам