притисни ентер »

Видео хороскоп 16 август 2019, петок
Видео хороскоп 16 август 2019, петок

Видео хороскоп 16 август 2019, петок

Погледнете што вели хороскопот за денешниот ден! Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот. Прочитајте и... ДЕЧКОТО Ѝ ДАЛ 12 БОЛНИ ПРАВИЛА: Ако се најдете во слична ситуација, БЕГАЈТЕ ВЕДНАШ!

Видео хороскоп 14 август 2019, среда

Видео хороскоп 14 август 2019, среда

Погледнете каков ќе ви биде денешниот ден според хороскопот. Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот. Прочитајте и... ВКУСНО И МАКЕДОНСКО: Најлесниот колач со јаболка (РЕЦЕПТ)

ВКУСНО И МАКЕДОНСКО: Најлесниот колач со јаболка (РЕЦЕПТ)

ВКУСНО И МАКЕДОНСКО: Најлесниот колач со јаболка (РЕЦЕПТ)

Брз, лесен и што е најважно, вкусен Овој стар македонски рецепт го има речиси во секоја тетратка со рецепти на нашите баби и мајки, а вкусот е едноставно, неповторлив. Потребни состојки: 3 јајца Една чаша шеќер Три јаболка 250 гр мелени ореви 200 гр гриз Еден ванилин шеќер Еден прашок за пециво За шербет: 2 чаши шеќер 3 чаши вода Подготовка: Излупете