притисни ентер »

Хари и Вилијам пак заедно, ама раздвоени
Хари и Вилијам пак заедно, ама раздвоени

Хари и Вилијам пак заедно, ама раздвоени

Меган Маркл и принцот Хари им се приклучија на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам на свеченоста и Фестивалот за сеќавање во лондонскиот Ројал Алберт Хол. Ова е прв пат сите четворица да се појават заедно, по објавениот документарец во кои Меган и Хари раскажаа за нивните семејни кавги и расправии. Претходно во јавноста надвладеа мислењето дека кралската

Браќата Хари и Вилијам се смирија, кралското семејство заедно на фестивал

Браќата Хари и Вилијам се смирија, кралското семејство заедно на фестивал

Меган Маркл и принцот Хари им се приклучија на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам на свеченоста и Фестивалот за сеќавање во лондонскиот Ројал Алберт Хол. Ова е прв пат сите четворица да се појават заедно, по објавениот документарец во кои Меган и Хари раскажаа за нивните семејни кавги и расправии. Претходно во јавноста надвладеа мислењето дека кралската

Браќата Хари и Вилијам се смирија, кралското семејство заедно на фестивал

Браќата Хари и Вилијам се смирија, кралското семејство заедно на фестивал

Меган Маркл и принцот Хари им се приклучија на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам на свеченоста и Фестивалот за сеќавање во лондонскиот Ројал Алберт Хол. Ова е прв пат сите четворица да се појават заедно, по објавениот документарец во кои Меган и Хари раскажаа за нивните семејни кавги и расправии. Претходно во јавноста надвладеа мислењето дека кралската

Вилијам и Хари прв пат не седат заедно, за Бакингамската палата тоа е во ред

Вилијам и Хари прв пат не седат заедно, за Бакингамската палата тоа е во ред

Ова е прв пат браќата да се видат заедно во јавноста уште од документарецот на Хари „Хари и Меган: Африканско  Патување“ во кој тој откри дека се дистанцирал од Вилијам. Според „Дејли меил“, Хари и Меган седеле во вториот ред зад премиерот Борис Џонсон и неговата девојка Кери Симондс, додека на Вилијам и на Кејт им биле дадени места покрај кралицата