притисни ентер »

Лила со жешка фотка во костим за капење го топи снегот! Ќе смрзнете кога ќе ги погледнете фотографиите
Лила со жешка фотка во костим за капење го топи снегот! Ќе смрзнете кога ќе ги погледнете фотографиите

Лила со жешка фотка во костим за капење го топи снегот! Ќе смрзнете кога ќе ги погледнете фотографиите

Во паузите на снимањето на емисијата “ Се или нешто“ популарната тв водителка Лила Филиповска ужива во ски центарот Банско. Иако е почеток на јануари сепак Лила успеаа да ги израдува фановите кои имаа можност на почетокот на годината да ја видат во секси издание. Како највлијателна македонкса блогерка таа уште еднаш ги израдува своите над сто илјади