притисни ентер »

📽️ УЧЕНИК СО АУТИЗАМ ИСТЕПАН ОД ТАТКА СИ Родителот му бил и наставник, го тепал во училишниот двор
📽️ УЧЕНИК СО АУТИЗАМ ИСТЕПАН ОД ТАТКА СИ Родителот му бил и наставник, го тепал во училишниот двор

📽️ УЧЕНИК СО АУТИЗАМ ИСТЕПАН ОД ТАТКА СИ Родителот му бил и наставник, го тепал во училишниот двор

Наставникот по физичко образование А.С. во основното училиште „Абдил Фрашери“ во Боговиње брутално го малтретирал својот син со аутизам, кој воедно бил и негов ученик. На видео снимката која е објавена на повеќе медиуми на албански јазик, се гледа како возрасен човек, за кој се тврди дека е наставникот го тепа ученикот, а потоа го соборува на земја

Инцидент во училишен двор: Наставник натепал ученик со аутизам

Инцидент во училишен двор: Наставник натепал ученик со аутизам

Наставникот по физичко образование А.С. во основното училиште „Абдил Фрашери“ во Боговиње брутално го малтретирал својот син со аутизам, кој воедно бил и негов ученик. На видео снимката која е објавена на повеќе медиуми на албански јазик, се гледа како возрасен човек, за кој се тврди дека е наставникот, го тепа ученикот, а потоа го соборува на земја

видео – УЧЕНИК СО АУТИЗАМ ИСТЕПАН ОД ТАТКА СИ Родителот му бил и наставник, го тепал во училишниот дворвидео –

видео – УЧЕНИК СО АУТИЗАМ ИСТЕПАН ОД ТАТКА СИ Родителот му бил и наставник, го тепал во училишниот дворвидео –

Наставникот по физичко образование А.С. во основното училиште „Абдил Фрашери“ во Боговиње брутално го малтретирал својот син со аутизам, кој воедно бил и негов ученик. На видео снимката која е објавена на повеќе медиуми на албански јазик, се гледа како возрасен човек, за кој се тврди дека е наставникот го тепа ученикот, а потоа го соборува на земја

Наставник натепал ученик, се огласи министерот Шаќири

Наставник натепал ученик, се огласи министерот Шаќири

48 Тетовската полиција соопшти дека уапсиле наставник кој малтретирал ученик во основното училиште „Абдил Фрашери“ во селото Боговиње. -На 08.06.2024 година во 20.30 часот, припадници на Полициското одделение Камењане во тетовско Боговиње го лишиле лицето С.А. (42) по претходна пријава од лицето А.А.(45) од истото село, дека на 05.06.2024 година во

Наставник натепал ученик во тетовско училиште

Наставник натепал ученик во тетовско училиште

Тетовската полиција соопшти дека уапсиле наставник кој малтретирал ученик во основното училиште „Абдил Фрашери“ во селото Боговиње. -На 08.06.2024 година во 20.30 часот, припадници на Полициското одделение Камењане во тетовско Боговиње го лишиле лицето С.А. (42) по претходна пријава од лицето А.А.(45) од истото село, дека на 05.06.2024 година во училишниот

Наставник во Боговиње истепа иченик и го собори на земја во училишниот двор

Наставник во Боговиње истепа иченик и го собори на земја во училишниот двор

Викендов полициски службеници од Полициско одделение Камењане во тетовско Боговиње го лишиле од слобода С.А.(42) по претходна пријава од А.А.(45) од истото село, дека на 05.06.2024 година во дворот од училиштето во селото, физички го нападнал неговиот малолетен син. Тој е задржан во полициска станица и по документирање на случајот против него ќе следува

Наставник натепал ученик, се огласи министерот Шаќири

Наставник натепал ученик, се огласи министерот Шаќири

Тетовската полиција соопшти дека уапсиле наставник кој малтретирал ученик во основното училиште „Абдил Фрашери“ во селото Боговиње. -На 08.06.2024 година во 20.30 часот, припадници на Полициското одделение Камењане во тетовско Боговиње го лишиле лицето С.А. (42) по претходна пријава од лицето А.А.(45) од истото село, дека на 05.06.2024 година во училишниот