притисни ентер »

Можела да се избричи: Се падна во вода на Мет Гала кога ќерката на Мадона ја крена раката
Можела да се избричи: Се падна во вода на Мет Гала кога ќерката на Мадона ја крена раката

Можела да се избричи: Се падна во вода на Мет Гала кога ќерката на Мадона ја крена раката

Лурдес Леон пристигна на Мет Гала во розов фустан со необичен крој, но она што сите го гледаа и за што сите зборуваа на крајот беше нешто сосема друго. Ќерката на Мадона, Лурдес Леон, на овогодинешната Мет Гала гордо ги покажа своите мускули, но и влакната на пазувите во голото издание во кое се појави. 24-годишната манекенка носеше розов фустан, кој

Може само ако сте Лурдес Леон: Ќерката на Мадона пристигала гордо недепилирана на Мет Гала и во морето со убавици

Може само ако сте Лурдес Леон: Ќерката на Мадона пристигала гордо недепилирана на Мет Гала и во морето со убавици

Мадона не се појавила на овогодишната Мет Гала, но затоа нејзината ќерка Лурдес пристигнала во шокантно смело издание. Лурдес Леон, 24-годишната ќерка на Мадона и Карлос Леон, имала свое модно деби на овогодишната Мет Гала. Иако нејзината мајка не присуствувала на престижниот настан во Њујорк, кој сигурно ќе го одбележи септември, Лурдес, позната и

ФОТО | Ќерката на Мадона со небричени пазуви на Мет Гала: Лурдес Леон е поборник на природниот изглед

ФОТО | Ќерката на Мадона со небричени пазуви на Мет Гала: Лурдес Леон е поборник на природниот изглед

ФОТО | Ќерката на Мадона со небричени пазуви на Мет Гала: Лурдес Леон е поборник на природниот изглед М.Р Пред 5 минути Фото: Profimedia Ќерката на Мадона, Лурдес Леон се појави на Мет Гала во розов фустан, но покрај креацијата во фокусот на вниманието беа нејзините небричени пазуви. Лурдес (24) гордо позираше на црвениот килим со кренати раце во деколтиран

Ќерката на Мадона ги крена рацете и ги покажа небричените пазуви

Ќерката на Мадона ги крена рацете и ги покажа небричените пазуви

Ќерката на Мадона, Лурдес се појави на Мет Гала во розов фустан и ги покажа своите небричени пазуви. 24-годишната девојка гордо позираше на црвениот тепих со кренати раце во фустан со низок крој со потпис на брендот Moschino. Нејзината мајка не беше на настанот. Патем, Лурдес е едно од лицата на насловната страница за приказната „Генерација на Америка:

СЀ ПАДНА ВО ВТОР ПЛАН Ќерката на Мадона ги крена рацете и ги покажа небричените пазуви

СЀ ПАДНА ВО ВТОР ПЛАН Ќерката на Мадона ги крена рацете и ги покажа небричените пазуви

Тело со неколку тетоважи, розов градник со светки, долга црна коса, пирсинг на папокот и – влакна под пазувите. Ќерката на Мадона синоќа првпат се појави на најпрестижниот моден настан Мет Гала. Синоќа се одржа Мет Гала, а покрај необичните креации, кои може да се видат само еднаш во животот, Лурдес Леон, ќерката на Мадона, привлече големо внимание

Ќерка и на Мадона кренала рака, а присутните останале во шок од она што го виделе

Ќерка и на Мадона кренала рака, а присутните останале во шок од она што го виделе

Ќерката на Мадона, Лурдес Леон на овогодинешната Мет гала гордо го покажала телото, но и влакненцата под пазувите. Оваа 24-годишна девојка била облечена во розова комбинација составена од градник и макси здолниште во која до израз и дошла линијата. Пред насобраните фотографи позирала подготвено, а токму она што се видело на фотките модните критичари

Модно деби: Лурдес Леон, ќерката на Мадона гордо позираше покажувајќи ги неиздепилираните пазуви на МЕТ Гала

Модно деби: Лурдес Леон, ќерката на Мадона гордо позираше покажувајќи ги неиздепилираните пазуви на МЕТ Гала

Мадона не се појави на годинешната Мет Гала, но затоа нејзината сакана Лурд пристигна во смело издание! Лурдес Леон, 24-годишната ќерка на Мадона и Карлос Леон, го имаше своето модно деби на годинешната Мет Гала. Иако нејзината мајка Мадона не присуствуваше на престижниот настан во Њујорк што сигурно ќе го одбележи септември, Лурдес, позната и како

Мет Гала: Ќерката на Мадона ја крена раката и гордо ги покажа своите небричени пазуви

Мет Гала: Ќерката на Мадона ја крена раката и гордо ги покажа своите небричени пазуви

Ќерката на Мадона, Лурдес се појави на Мет Гала во розов фустан и ги покажа своите небричени пазуви. 24-годишната девојка гордо позираше на црвениот тепих со кренати раце во фустан со низок крој со потпис на брендот Moschino. Нејзината мајка не беше на настанот. Патем, Лурдес е едно од лицата на насловната страница за приказната „Генерација на Америка:

Ќерка и на Мадона кренала рака, а присутните останале во шок од она што го виделе

Ќерка и на Мадона кренала рака, а присутните останале во шок од она што го виделе

Ќерката на Мадона, Лурдес Леон на овогодинешната Мет гала гордо го покажала телото, но и влакненцата под пазувите. Оваа 24-годишна девојка била облечена во розова комбинација составена од градник и макси здолниште во која до израз и дошла линијата. Пред насобраните фотографи позирала подготвено, а токму она што се видело на фотките модните критичари

Ќерката на Мадона го шокираше светот: Се прошета на црвениот тепих и гордо ја крена раката, мажите згрозени од тоа што го видоа

Ќерката на Мадона го шокираше светот: Се прошета на црвениот тепих и гордо ја крена раката, мажите згрозени од тоа што го видоа

Ќерката на Мадона го шокираше светот: Се прошета на црвениот тепих и гордо ја крена раката, мажите згрозени од тоа што го видоа (ФОТО) Ќерката на Мадона, Лурдес се појави на Мет Гала во розов фустан и ги покажа своите небричени пазуви. 24-годишната девојка гордо позираше на црвениот тепих со кренати раце во фустан со низок крој со потпис на брендот