притисни ентер »

Отркиен 2018 Dream Angels Fantasy Bra на Victoria’s Secret!
Отркиен 2018 Dream Angels Fantasy Bra на Victoria’s Secret!

Отркиен 2018 Dream Angels Fantasy Bra на Victoria’s Secret!

Victoria’s Secret го претстави долгоочекуваниот 2018 Dream Angels Fantasy Bra, дизајниран исклучиво за Victoria’s Secret од Atelier Swarovski. Моделот Elsa Hosk ќе го носи овој славен прслук по модната писта, за време на специјалното модно шоу The Victoria’s Secret Fashion Show Holiday. кое ќе се емитува на 2-ри декември. Отркиен 2018 Dream Angels

Елза Хоск ќе го носи градникот од милион долари на годинашната ревија на „Викторијас сикрет“

Елза Хоск ќе го носи градникот од милион долари на годинашната ревија на „Викторијас сикрет“

Шведскиот супермодел Елза Хоск е избрана да носи градник од милион долари на годинашното шоу на „Викторијас сикрет“, што ќе се одржи на 8 ноември во Њујорк, што се смета за посебна чест во овој моден бренд. Хоск (29), која е дел од „Викторијас сикрет“ од 2011 година, на себе ќе има повеќе од 2.100 дијаманти од вкупно 71 карат. За изработка на овој

Ангелскиот градник од милиони: Елса Хоск ќе го носи Fantasy Bra

Ангелскиот градник од милиони: Елса Хоск ќе го носи Fantasy Bra

Веќе е официјално – Елса Хоск е избраниот ангел кој ќе го носи градникот од милиони наречен Fantasy bra. Тоа ќе биде врвот на програмата за време на годишното шоу, кое ќе се одржи во Њујорк на 8 ноември 2018 година. Ексклузивниот дизајнерски градник е именуван како ” Dream Angels” и е изработен со повеќе од 2.000 кристали Swarovski. Ова е една од најпознатите

Елса Хоск со градник од милион долари

Елса Хоск со градник од милион долари

Овогодишното Vistoria’s Secret шоу привлече многу убави луѓе, многу модели и медиуми. Како и секоја година, така и оваа, Vistoria’s Secret го презентираат и својот градник од милион долари. Оваа година честа да го носи Fantasy bra го доби прекрасната швеѓанка Елса Хоск. На 2 декември во Њујорк ќе се одржи фантастичното и гламурозно Vistoria’s Secret

Како изгледа градник од милион долари?

Како изгледа градник од милион долари?

Градник вреден 1 милион долари ќе ја отвори годинашната ревија на модната куќа Викторија Сикрет. Овој градник ќе го носи синокосата Швеѓанка Елса Хоск, која веќе седум години е Ангел на оваа модна куќа. Градникот е дизајниран од Сваровски, а се состои од 21.000 дијаманти. Освен градникот, Елса ќе носи и ѓердан и белегзија кои се дизајнирани од Кристофер

Како изгледа градник од милион долари?

Како изгледа градник од милион долари?

Градник вреден 1 милион долари ќе ја отвори годинашната ревија на модната куќа Викторија Сикрет. Овој градник ќе го носи синокосата Швеѓанка Елса Хоск, која веќе седум години е Ангел на оваа модна куќа. Градникот е дизајниран од Сваровски, а се состои од 21.000 дијаманти. Освен градникот, Елса ќе носи и ѓердан и белегзија кои се дизајнирани од Кристофер

Со радост ќе носам градник од милион долари: Кој ангел на Викториас Сикрет ќе го облече?

Со радост ќе носам градник од милион долари: Кој ангел на Викториас Сикрет ќе го облече?

Еден милион долари чини градникот наречен Fantasy Bra, кој го претстави модниот бренд  Victoria's Secret . Со ова „чудо од долна облека“, брендот ќе ја отвори годинашната ревија на долна облека, на 8 ноември. „Многу девојки ќе посакаат да го носат, но среќата прва да го облече ја има нашата Елса Хоск“, велат од Victoria's Secret за својот модел од

Како изгледа градник од милион долари?

Како изгледа градник од милион долари?

ФОТО: Како изгледа градник од милион долари? Модната куќа Victoria’s Secret го претстави новиот градник Fantasy Bra со кој ќе ја отвори годинашната ревија на долна облека. Честа да го носи „градникот од соништата“ оваа година ѝ припадна на Швеѓанката Елса Хоск, модел со седумгодишен стаж меѓу Ангелите на Victoria’s Secret. Градникот го дизајнираше

Елса Хоск ќе носи дијамантск градник од милион долари на „Викторијас Сикет“ шоуто

Елса Хоск ќе носи дијамантск градник од милион долари на „Викторијас Сикет“ шоуто

Американскиот производител на долна облека „Викторијас Сикрет“ го објави името на моделот што ќе го демонстрира новиот „фантастичен градник“ на традиционалното шоу на брендот, пренесе „People“. Големата чест и припадна на 29-годишната манекенка од Шведска, Елса Хоск. Таа ќе го претстави градникот, украсен со 2.100 кристали „Сваровски“. Неговата вредност

Како изгледа градник од милион долари?

Како изгледа градник од милион долари?

Модната куќа Victoria's Secret го претстави новиот градник Fantasy Bra со кој ќе ја отвори годинашната ревија на долна облека. Честа да го носи „градникот од соништата“ оваа година ѝ припадна на Швеѓанката Елса Хоск, модел со седумгодишен стаж меѓу Ангелите на Victoria's Secret. Градникот го дизајнираше Swarovski и се состои од 21.000 дијаманти, а