притисни ентер »

Се огласи Цеца по сите напади на Карлеуша ВРЗ НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА
Се огласи Цеца по сите напади на Карлеуша ВРЗ НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА

Се огласи Цеца по сите напади на Карлеуша ВРЗ НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА

Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“. Се започна кога поп дивата напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде истиот и веднаш и одговори. Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ. Српските медиуми пренесоа дека Вељко Ражнатовиќ исто

Се огласи Цеца по сите напади на Карлеуша ВРЗ НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА

Се огласи Цеца по сите напади на Карлеуша ВРЗ НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА

Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“. Се започна кога поп дивата напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде истиот и веднаш и одговори. Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ. Српските медиуми пренесоа дека Вељко Ражнатовиќ исто

Лукас до некогашната пријателка Карлеуша: Си имала повеќе криминалци од сите пејачки

Лукас до некогашната пријателка Карлеуша: Си имала повеќе криминалци од сите пејачки

Аца Лукас и Јелена Карлеуша почнаа вистинска војна со зборови откако откако таа ја нападна Цеца Ражнатовиќ дека е сопруга на криминалец и оти носела алка за затвореници. На тоа Лукас жестоко и возврати на некогашната пријателка. Кога застанав зад тебе во глупостите што ги правеше со Врањеш, Цеца ништо лошо не ми кажа. За какви криминалци ти пишуваш

Конечно се огласи и Цеца после сите напади на Карлеуша врз нејзините деца

Конечно се огласи и Цеца после сите напади на Карлеуша врз нејзините деца

Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“. Се започна кога поп дивата напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде истиот и веднаш и одговори. Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ. Српските медиуми пренесоа дека Вељко Ражнатовиќ исто

Ни Вељко Ражнатовиќ не остана должен: Синот на Цеца брутално ја навреди Карлеуша

Ни Вељко Ражнатовиќ не остана должен: Синот на Цеца брутално ја навреди Карлеуша

ИЗВОР Скопје24 | август 15, 2019 Деновиве се води војна на социјалните мрежи меѓу некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас. Имено, Јелена на „Инстаграм“ нападна еден српски бизнисмен кој во Белград славеше роденден, па Лукас се најде прозван во постот и брутално и одговори на пејачката. Лукас застана во одбрана на Ражнатовиќ, а Јелена истакна

Видео хороскоп 15 август 2019, четврток

Видео хороскоп 15 август 2019, четврток

Погледнете каков ќе биде вашиот ден според хороскопот Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот. Прочитајте и... „Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА

СО ЕДЕН ПОТЕГ ЈА ЗAМOЛЧИ: Се огласи и Цеца после сите нaпaди на Карлеуша врз нејзините деца

СО ЕДЕН ПОТЕГ ЈА ЗAМOЛЧИ: Се огласи и Цеца после сите нaпaди на Карлеуша врз нејзините деца

Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „вojна“ на „Инстаграм“. Се започна кога поп дивaтa напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде истиот и веднаш и одговори. Карлеуша не остана дoлжa, па вojната пpoдолжи, а таа ги нaпaдна и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ. Српските медиуми пренесоа дека Вељко Ражнатовиќ исто

Конечно се огласи и Цеца после сите напади на Карлеуша врз нејзините деца – Со еден потег покажа дека е царица!

Конечно се огласи и Цеца после сите напади на Карлеуша врз нејзините деца – Со еден потег покажа дека е царица!

Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“. Се започна кога поп дивата напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде истиот и веднаш и одговори. Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ . Српските медиуми пренесоа дека Вељко Ражнатовиќ исто

Ни Вељко Ражнатовиќ не остана должен: Синот на Цеца брутално ја навреди Карлеуша

Ни Вељко Ражнатовиќ не остана должен: Синот на Цеца брутално ја навреди Карлеуша

Деновиве се води војна на социјалните мрежи меѓу некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас . Имено, Јелена на „Инстаграм“ нападна еден српски бизнисмен кој во Белград славеше роденден, па Лукас се најде прозван во постот и брутално и одговори на пејачката. Лукас застана во одбрана на Ражнатовиќ, а Јелена истакна дека Цеца и Анастасија не му

Цеца Ражнатовиќ се огласи по написите дека Вељко и одговорил на Јелена Карлеуша

Цеца Ражнатовиќ се огласи по написите дека Вељко и одговорил на Јелена Карлеуша

фото: принтскрин/инстаграм/цецаражнатовиќ Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“. Се започна кога Јелена напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде во тој пост и веднаш и одговори. Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна  Цеца и Анастасија Ражнатовиќ. Српските