притисни ентер »

Дали е можно овие жени да имаат над 50 ГОДИНИ И ДА ИЗГЛЕДАТ НЕВЕРОЈАТНО!
Дали е можно овие жени да имаат над 50 ГОДИНИ И ДА ИЗГЛЕДАТ НЕВЕРОЈАТНО!

Дали е можно овие жени да имаат над 50 ГОДИНИ И ДА ИЗГЛЕДАТ НЕВЕРОЈАТНО!

Магазинот собра некои од најголемите супермодели кои светот ги видел, моделите кои важеа за најдобри на планетата во 1960-тите, 1970-тите, 1980-тите и 1990-тите години позираа заедно, а глетката навистина го одзема здивот. View this post on Instagram A post shared by Vanity Fair Italia (@vanityfairitalia) А ние ги издвојуваме сензационалните изданија

Мајка и ќерка ослабеле дури 80 кг по многу неуспешни обиди: Го промениле само ОВА и се стопиле!

Мајка и ќерка ослабеле дури 80 кг по многу неуспешни обиди: Го промениле само ОВА и се стопиле!

Џејми Алисон и Калиста Џонс се мајка и ќерка кои долго воделе битка со вишокот килограми. Во 2016 година цврсто одлучиле да го променат својот изглед. Непоколебливо започнале борба со вишокот тежина, а не ни замислувале дека токму танцот ќе ги прероди. Имено, со многу волја, труд и напор, успеале да симнат дури 80 килограми заедно! Откриле нов вид