притисни ентер »

Ема Стоун го покажа свршеничкиот прстен од своето момче
Ема Стоун го покажа свршеничкиот прстен од своето момче

Ема Стоун го покажа свршеничкиот прстен од своето момче

Актерката и оскаровка Ема Стоун (31), ѕвезда на „Ла ла ленд“, се сврши со своето момче, режисерот Дејв Мекери (34), пренесува „Дејли мејл“. Нејзиниот партнер ја објави веста на социјалните мрежи, покажувајќи го свршеничкиот прстен и на описот ставил емотикон на срце. Двојката сè уште не се огласи по повод настанот, но тие се видно среќни на споделената

Ема Стоун го покажа свршеничкиот прстен од своето момче

Ема Стоун го покажа свршеничкиот прстен од своето момче

Актерката и оскаровка Ема Стоун (31), ѕвезда на „Ла ла ленд“, се сврши со своето момче, режисерот Дејв Мекери (34), пренесува „Дејли мејл“. Нејзиниот партнер ја објави веста на социјалните мрежи, покажувајќи го свршеничкиот прстен и на описот ставил емотикон на срце. Двојката сè уште не се огласи по повод настанот, но тие се видно среќни на споделената

Ема Стоун го покажа свршеничкиот прстен од своето момче

Ема Стоун го покажа свршеничкиот прстен од своето момче

Актерката и оскаровка Ема Стоун (31), ѕвезда на „Ла ла ленд“, се сврши со своето момче, режисерот Дејв Мекери (34), пренесува „Дејли мејл“. Нејзиниот партнер ја објави веста на социјалните мрежи, покажувајќи го свршеничкиот прстен и на описот ставил емотикон на срце. Двојката сè уште не се огласи по повод настанот, но тие се видно среќни на споделената

Ема Стоун го покажа свршеничкиот прстен од своето момче

Ема Стоун го покажа свршеничкиот прстен од своето момче

Актерката и оскаровка Ема Стоун (31), ѕвезда на „Ла ла ленд“, се сврши со своето момче, режисерот Дејв Мекери (34), пренесува „Дејли мејл“. Нејзиниот партнер ја објави веста на социјалните мрежи, покажувајќи го свршеничкиот прстен и на описот ставил емотикон на срце. Двојката сè уште не се огласи по повод настанот, но тие се видно среќни на споделената

Убавата оскаровка ќе се мажи – Ема Стоун спрема свадба

Убавата оскаровка ќе се мажи – Ема Стоун спрема свадба

Убавата оскаровка, актерката Ема Стоун ќе се мажи. Режисерот Дејв Мекери (34) ја запроси Ема Стоун (31) и фотографијата ја сподели на Инстаграм. Парот првпат е виден заедно во јавноста кон крајот на 2017 година, а наводно во врска се од претходно. Актерката и режисерот се запознале при нејзиното гостување во емисијата „Сабота навечер во живо“, која

Се сврши оскаровката Ема Стоун

Се сврши оскаровката Ема Стоун

САД- Холивудската ѕвезда Ема Стоун потврди дека се свршила со своето момче Дејв Меккери, кој е сценарист и режисер во популарното ТВ-шоу „Сабота вечер во живо“. Тие објавија заедничка фотографија на Инстаграм, на која 31-годишната Стоун го истакнува свршеничкиот прстен и на која изгледаат премногу среќно. Двојката  се запознала во 2016 година на сет

Холивудската актерка се мажи: Блесна прстенот по двегодишната врска

Холивудската актерка се мажи: Блесна прстенот по двегодишната врска

Холивудската актерка се мажи: Блесна прстенот по двегодишната врска (ФОТО) Убавата оскаровка, актерката Ема Стоун ќе се мажи. Режисерот Дејв Мекери (34) ја запроси Ема Стоун (31) и фотографијата ја сподели на Инстаграм. Парот првпат е виден заедно во јавноста кон крајот на 2017 година, а наводно во врска се од претходно. Актерката и режисерот се запознале

Ема Стоун се вери

Ема Стоун се вери

Познатата актерка откако годинава официјално ја обелодени врската со Дејв МекКари, после 3 месеци криење, се вери со него. Среќната вест ја споделил Дејв на својот Инстаграм профил и тоа со фотографија на која актерката и тој изгледаат премногу среќно и го покажуваат вереничкиот прстен. View this post on Instagram 💕 A post shared by @ davemccary on

Се сврши оскаровката Ема Стоун

Се сврши оскаровката Ема Стоун

Врската со режисерот Ема ја држеше надвор од очите на јавноста, сè додека заедно не се појавија на црвениот тепих. По две години врска американската актерка Ема Стоун и режисерот Дејв Мекери се свршија. Оваа вест Дејв ја сподели на Инстаграм, со фотографијата на која Ема го покажува бисерно дијамантскиот прстен. Иако Ема сè уште не се огласила по тој

Се сврши актерката Ема Стоун

Се сврши актерката Ема Стоун

Актерката Ема Стоун се сврши со продуцентот Дејв Мек Кери. Веста за свршувачката Дејв ја сподели на „Инстаграм“ со слика на која Ема го покажува свршеничкиот прстен. Инаку, Дејв е сценарист и продуцент на емисијата Saturday Night Live. Тој и Ема се запознале во 2016 година на снимање. Таа претходно беше во врска со ѕвездата од „Спајдермен“, Ендру Гарфилд,