притисни ентер »

Среда во топла комбинација во кафени и беж тонови
Среда во топла комбинација во кафени и беж тонови

Среда во топла комбинација во кафени и беж тонови

Добро утро. За оваа сончева, но мошне студена среда ви подготвивме предлог-комбинација во топли тонови и од топли материјали. Кафени панталони со висок струк и ремен се искомбинирани со топол џемпер во беж нијанса, со голема ролка. На тоа додадете долг капут во слична нијанса. Чанта во кафена нијанса и чизми со принт се супер начин да го заокружите

Вторник во карирани панталони + црвена ролка + капут

Вторник во карирани панталони + црвена ролка + капут

Добро утро. Овој тмурен вторник ќе се обидеме да го разубавиме со убави содржини и инспиративни комбинации. Нашиот денешен предлог е деловна и топла комбинација. Карирани широки панталони се вистински хит сезонава, а во случајот се искомбинирани со црвена топла ролка. Вие можете да направите своја комбинација на дезен и бои. Стајлингот збогатете го

Топли и празнични стајлинзи за секој ден од декември

Топли и празнични стајлинзи за секој ден од декември

Декември го сакаме поради празничниот дух. Ова е месец кога изобилуваат претпразнични забави, дружење и подароци. Токму затоа и предлозите за секој ден од декември ќе бидат топли и празнични, веруваме дека во некои од нив ќе најдете инспирација. Погледнете: карирано фустанче со копчиња+ремен+светкави чизми+венче џинс+џемпер+краток капут+волуменозен

Понеделник во здолниште + џемпер + долг капут

Понеделник во здолниште + џемпер + долг капут

Добро утро! Новиот месец ни пристигна, а со тоа официјално почнавме да одбројуваме до 2020 година. Воедно, почна и новата работна недела, а ние за денес имаме еден женствен предлог. Иако времето конечно заличе на зима, сепак не се откажуваме од здолништата. Миди здолниште со принт е во центарот на комбинацијата, кое е искомбинирано со топол бел џемпер