притисни ентер »

Манекенка по потекло од Косово, покажа среден прст на црвениот тепих во Кан
Манекенка по потекло од Косово, покажа среден прст на црвениот тепих во Кан

Манекенка по потекло од Косово, покажа среден прст на црвениот тепих во Кан

Швајцарската манекенка со албанско потекло Хајди Луштаку на црвениот тепих во Кан на фотографите им покажа среден прст среде сесијата кога го покажа своето огромно деколте. Ваквото однесување на манекенката за таблоидите е скандал и го нарекоа „афера nipplegate“. Хајди за прв пат се појави во Кан во длабоко деколтиран фустан, какви што носеа и другите

Манекенка по потекло од Косово, покажа среден прст на црвениот тепих во Кан

Манекенка по потекло од Косово, покажа среден прст на црвениот тепих во Кан

Ваквото однесување на манекенката за таблоидите е скандал и го нарекоа ,,афера nipplegate “. Хајди за прв пат се појави во Кан во длабоко деколтиран фустан , какви што носеа и другите учеснички. Иако се гледа дека деколтето има леплива лента за да остане фустанот на место , очигледно лепакот попуштил , па се појави и она што манекенката не сакаше јавно

Манекенката со потекло од Косово, со длабоко деколте: Се виде малку повеќе од што треба па покажа среден прст (ВИДЕО/ФОТО)

Манекенката со потекло од Косово, со длабоко деколте: Се виде малку повеќе од што треба па покажа среден прст (ВИДЕО/ФОТО)

На канскиот фестивал нови шокантни моменти на црвениот тепих. Бела Хадид која минатата година се појави на црвениот тепих во црвен фуста, оваа година доби своја наследничка. Швејцарската манекенка со потекло од Косово, Хајди Чуштаку, се појави на црвениот тепих со длабоко деколте од која ѕирна и брадавицата. Па за целата ситуација да биде поинтересна,

CKАНДАЛ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ-Манекенка по потекло од Косово, поkажа сpеден пpcт на црвениот тепих во Кан

CKАНДАЛ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ-Манекенка по потекло од Косово, поkажа сpеден пpcт на црвениот тепих во Кан

Швајцарската манекенка со албанско потекло Хајди Луштаку на црвениот тепих во Кан на фотографите им покажа среден прст среде сесијата кога го покажа своето огромно деколте. Ваквото однесување на манекенката за таблоидите е сk андал и го нарекоа „афера nipplegate“. Хајди за прв пат се појави во Кан во длабоко деколтиран фустан, какви што носеа и другите

Манекенка по потекло од Косово, покажа среден прст на црвениот тепих во Кан

Манекенка по потекло од Косово, покажа среден прст на црвениот тепих во Кан

Швајцарската манекенка со албанско потекло Хајди Луштаку на црвениот тепих во Кан на фотографите им покажа среден прст среде сесијата кога го покажа своето огромно деколте. Ваквото однесување на манекенката за таблоидите е скандал и го нарекоа „афера nipplegate“. Хајди за прв пат се појави во Кан во длабоко деколтиран фустан, какви што носеа и другите

ПОПУЛАРНАТА СУЛТАНКА во Кан го „прошета“ совршениот задник на црвениот тепих

ПОПУЛАРНАТА СУЛТАНКА во Кан го „прошета“ совршениот задник на црвениот тепих

Минатата година на истиот настан се појави со несекојдневен фустан со висок шлиц и длабоко деколте. Турската актерка Мерјем Узерли, која ја паметиме по улогата на султанката Хурем од серијата „Величенствениот“, во Кан се појави во неверојатно издание. Кога Мерјем излегла на црвениот тепих, никој не можел да го оттргне погледот од нејзе и нејзиниот