притисни ентер »

Златни „ајфони“ за златните момци на Јирген Клоп!

Златни „ајфони“ за златните момци на Јирген Клоп!

Европските прваци, фудбалерите на Ливерпул, пред две недели во финалето од Лигата на шампионите на „Ванда Метрополитано“ во Мадрид ја крунисаа сезоната со шести трофеј од најсилниот европски Куп. По повод тој успех сите 27 играчи на Ливерпул, вклучувајќи го и тренерот Јирген Клоп, добиле подарок скапоцени телефони „Ајфон икс“ и тоа во позлатена верзија

Златни „Ајфони“ со гравирано име добија фудбалерите на Ливерпул

Златни „Ајфони“ со гравирано име добија фудбалерите на Ливерпул

Фудбалерите на Ливерпул добија позлатени телефони „ iPhone X“ во чест на освојувањето на Лигата на шампионите. Секој од телефоните е персонализиран со печатено презиме и број на играчот. Според „Дејли мејл“ цената на еден ваков телефон е околу четири илјади евра. Во финалето на Лигата на шампионите на почетокот на месецот, Ливерпул го победи Тотенхем

Ливерпул: Златни Ајфони со гравирано име за фудбалерите

Ливерпул: Златни Ајфони со гравирано име за фудбалерите

Фудбалерите на Ливерпул добија позлатени телефони „ iPhone X“ во чест на освојувањето на Лигата на шампионите. Секој од телефоните е персонализиран со печатено презиме и број на играчот. Според „Дејли мејл“ цената на еден ваков телефон е околу четири илјади евра. Во финалето на Лигата на шампионите на почетокот на месецот, Ливерпул го победи Тотенхем

Златни „Ајфони“ со гравирано име добија фудбалерите на Ливерпул

Златни „Ајфони“ со гравирано име добија фудбалерите на Ливерпул

Англија– Фудбалерите на Ливерпул добија позлатени телефони „ iPhone X“ во чест на освојувањето на Лигата на шампионите. Секој од телефоните е персонализиран со печатено презиме и број на играчот. Според „Дејли мејл“ цената на еден ваков телефон е околу четири илјади евра. Во финалето на Лигата на шампионите на почетокот на месецот, Ливерпул го победи

Никогаш нема да ви падне на памет што добија на подарок- еве со што се подновија фудбалерите на Ливерпул по освојување на ЛШ

Никогаш нема да ви падне на памет што добија на подарок- еве со што се подновија фудбалерите на Ливерпул по освојување на ЛШ

Никогаш нема да ви падне на памет што добија на подарок- еве со што се подновија фудбалерите на Ливерпул по освојување на ЛШ Фудбалерите на Ливерпул добија позлатени телефони „ iPhone X“ во чест на освојувањето на Лигата на шампионите. Секој од телефоните е персонализиран со печатено презиме и број на играчот. Според „Дејли мејл“ цената на еден ваков

Златни „Ајфони“ со гравирано име добија фудбалерите на Ливерпул

Златни „Ајфони“ со гравирано име добија фудбалерите на Ливерпул

Фудбалерите на Ливерпул добија позлатени телефони „ iPhone X“ во чест на освојувањето на Лигата на шампионите. Секој од телефоните е персонализиран со печатено презиме и број на играчот. Според „Дејли мејл“ цената на еден ваков телефон е околу четири илјади евра. Во финалето на Лигата на шампионите на почетокот на месецот, Ливерпул го победи Тотенхем

Вреди да се освои Лигата на шампионите: Сите играчи на Ливерпул добиjа златен iPhone

Вреди да се освои Лигата на шампионите: Сите играчи на Ливерпул добиjа златен iPhone

Ливерпул го совлада Тотенхем со 2:0 на 1 јуни на стадионот „Ванда Мeтрополитано“ во Мадрид и ја освои Лигата на шампионите. Ливерпул со тоа стигна до шестата титула од Лигата на шампионите во историјата на клубот. Овој голем успех се прославуваше со денови низ улиците на Ливерпул. Играчите на познатиот англиски клуб почнуваат да го разбираат она што

Фудбалерите на Ливерпул ќе добијат позлатени „Ајфони“ за освојувањето на ЛШ

Фудбалерите на Ливерпул ќе добијат позлатени „Ајфони“ за освојувањето на ЛШ

Ливерпул ја освои шестата титула во Лигата на шампионите, откако во големото финале кое се играше на „Ванда метрополитано“ во Мадрид, го совлада Тотенхем со 2-0. Фудбалерите на „црвените“ од „Енфилд“ за освојувањето на шестиот трофеј во елитното натпреварување ќе добијат подарок ајфони, кои ќе бидат позлатени со 24 каратно злато. На телефоните е запишано