притисни ентер »

Моќно издание на Шерон Стоун во Мадрид
Моќно издание на Шерон Стоун во Мадрид

Моќно издание на Шерон Стоун во Мадрид

„Харперс базар“ наградите кои деновиве во Мадрид беа доделени трета година по ред, покажаа извонредни модни стајлинзи за кои сигурно ќе се зборува и во наредниот период. Сепак, по сè изгледа најголемо внимание привлече познатата холивудска актерка Шерон Стоун (61) која иако ја започна седмата деценија од животот изгледаше беспрекорно. Нејзиниот моќен

Смелост што ретко се гледа: Шерон Стоун во кожен комбинезон!

Смелост што ретко се гледа: Шерон Стоун во кожен комбинезон!

Есента е период кога доминираат модни парчиња од кожа, но постојат и такви што многу дами не би се осмелиле да ги облечат, иако привлекуваат како магнет – кожен комбинезон! Велат дека за да се носат ризични парчиња, потребни се совршена линија и младост што може да износи се’ и на која се’ и’ се простува, но тоа не е правило во кое верува актерката

Шерон Стоун и на 61-годишна изгледа извонредно

Шерон Стоун и на 61-годишна изгледа извонредно

На престојот во Мадрид каде гостуваше на доделувањето на наградите на Харперс Базар, Шерон Стоун е фотографирана на мадридските улици облечена во кафен кожен комбинезон од италијанскиот моден дизајнер Бруно Кучинели. ИЗгледот е заокружен со црвени салонки со змијски принт на високи потпетици. Очигледно одлично се чувствува во својата кожа.

Шерон Стоун во моќен стајлинг на „Харперс базар“ наградите

Шерон Стоун во моќен стајлинг на „Харперс базар“ наградите

Во Мадрид вчера се одржаа годишните „Харперс базар“ наградите. Манифестацијата се одржува трета година по ред, а на вчерашното најголемото внимание отиде кај Шерон Стоун (61). Актерката дојде во друштво со најстариот син Роан Џозеф Бронштајн (19), а на црвениот килим се појави во моќна комбинација. Таа се одлучи за црн костим во строг крој. Палтото

Што е тоа на рамото? На Шерон Стоун ѝ се потсмеваат поради стајлингот!

Што е тоа на рамото? На Шерон Стоун ѝ се потсмеваат поради стајлингот!

Очигледно никој не го разбрал нејзиниот обид да се изрази модно и да биде поинаква. Истиот момент кога Шерон Стоун зачекори на црвениот килим предизвика големо внимание. Многумина ги остави во неверување поради стајлингот кој го избрала. Во желба да биде иновативна и во тренд, таа стана пред на исмејување. Класично црно одело кое го избрала за доделување

Шерон Стоун поради еден детаљ на модната комбинација стана предмет на потсмевување

Шерон Стоун поради еден детаљ на модната комбинација стана предмет на потсмевување

фото: Профимедиа Шерон Стоун кога се појави на црвениот килим го привлече вниманието на присутните поради нејзиниот стајлинг. Со цел да биде иновативна и во тренд, Шерон стана предмет на потсмевување. На манифестацијата доделување на награди за мода која се одржа во Лос Анџелес, Шерон се појави во класично црно одело со невобичаен детаљ на едното рамо

Шерон Стоун во моќен стајлинг на „Харперс базар“ наградите

Шерон Стоун во моќен стајлинг на „Харперс базар“ наградите

Во Мадрид вчера се одржаа годишните „Харперс базар“ наградите. Манифестацијата се одржува трета година по ред, а на вчерашното најголемото внимание отиде кај Шерон Стоун (61). Актерката дојде во друштво со најстариот син Роан Џозеф Бронштајн (19), а на црвениот килим се појави во моќна комбинација. Таа се одлучи за црн костим во строг крој. Палтото