притисни ентер »

4 убавици кои пропаднаа и остареа предвреме
4 убавици кои пропаднаа и остареа предвреме

4 убавици кои пропаднаа и остареа предвреме

Тешко ни е да поверуваме дека станува збор за истите жени, погледнете... На почетокот на кариерата тие изгледаа како божици… Нереалната убавина и анѓелското лице на една жена умее да ја маѓепса целата планета и да направи милиони машки срца да затреперат. Но, во некои случаи од таа убавина со текот на годините не останува буквално ништо и кога ќе ги

Сензационални хотели: Во нив престојуваат само оние најхрабрите!

Сензационални хотели: Во нив престојуваат само оние најхрабрите!

Обично хотелите се местата на кои само преспиваме, додека поголемиот дел од времето го поминуваме истражувајќи го градот. Меѓутоа, на овие места сместувањето е малку поинакво. Од овие хотели не би сакале да излезете. Освен што се со необипчен дизајн, тие се наоѓаат на несекојдневни локации. За да престојувате во нив ќе ви биде потребна храброст, бидејќи

Секоја жена од стил треба да знае: Вака се носат белите пантолони!

Секоја жена од стил треба да знае: Вака се носат белите пантолони!

Погледнете како да ги носите белите пантолони со стил... Белите пантолони одлично се сложуваат со се, а особено со топлите есенски тонови кои допрва ќе бидат хит. Белите пантолони се вечна класика која речиси секоја жена во својот гардеробер ги има и важат за парче облека кое доминира во текот на пролета, летото и есента. Погледнете како да ги носите

Необични хотели ширум светот

Необични хотели ширум светот

Хотели ширум светот многу туристи ги привлекуваат со начинот на кој се уредени, а некои од нив се толку прекрасни што не би посакале да ги напуштите. BrightSide издвојува неколку хотели кои ќе ве воодушеват. Amangiri, Canyon Point, Utah, САД Ако одлучите да останете тука, ќе уживате во убавите планински предели кои го опкружуваат ова место. Овој хотел

Летна мода на Emily Ratajkowski: Популарни дезени и лелеави материјали

Летна мода на Emily Ratajkowski: Популарни дезени и лелеави материјали

Emily Ratajkowski одамна има линија за бикини со својот потпис, Inamorata , но сега одлучи да оди еден чекор понаред. View this post on Instagram Weekend mode. A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on Aug 3, 2019 at 6:42am PDT Манекенката дизајнираше кошули што одговараат на парчињата за капење кои таа ги создава. Повеќето се со точки, во моментов