притисни ентер »

Убиен американски ММА-борец: Застрелан откако се обидел да си ја убие девојката
Убиен американски ММА-борец: Застрелан откако се обидел да си ја убие девојката

Убиен американски ММА-борец: Застрелан откако се обидел да си ја убие девојката

Поранешниот американски ММА-борец, Тајлер Ист е убиен во Ново Мексико. 30-годишниот Ист загинал по расправа со девојка. Американските медиуми известуваат дека полицијата го нашла мртвиот Ист и уште една жена со прострелна рана која е пренесена во болница и се наоѓа во стабилна состојба. Наводно Ист пукал по девојката, а него го убил потоа непознат

Убиен поранешен ММА борец

Убиен поранешен ММА борец

Поранешниот американски ММА борец, Тајлер Ист, беше убиен во Ново Мексико. Ист (30) е убиен по расправија со девојка. Наводно ја застрелал девојката во станот, а потоа ја извлекол надвор, а потоа него му пресудил друг маж, кој сега е во бегство. Американските медиуми јавуваат дека полицијата го пронашла мртвиот Ист и една жена со прострелна рана, која

Убиен поранешниот борач Тајлер Ист

Убиен поранешниот борач Тајлер Ист

Поранешниот ММА-борач Тајлер Ист бил застрелан со огнено оружје и убиен вчеравечер во Ново Мексико (САД), соопшти полицијата. Тој имаше 30 години. Како што соопштија надлежните, полицијата синоќа одговорила на повик за семејно насилство во предградието на Албукерки – Лос Лунас. Кога полицајците пристигнале, го пронашле Ист мртов, и уште една жена со

Убиен поранешниот борач Тајлер Ист

Убиен поранешниот борач Тајлер Ист

Поранешниот ММА-борач Тајлер Ист бил застрелан со огнено оружје и убиен вчеравечер во Ново Мексико (САД), соопшти полицијата. Тој имаше 30 години. Како што соопштија надлежните, полицијата синоќа одговорила на повик за семејно насилство во предградието на Албукерки – Лос Лунас. Кога полицајците пристигнале, го пронашле Ист мртов, и уште една жена со

Убиен поранешниот борач Тајлер Ист

Убиен поранешниот борач Тајлер Ист

Поранешниот ММА-борач Тајлер Ист бил застрелан со огнено оружје и убиен вчеравечер во Ново Мексико (САД), соопшти полицијата. Тој имаше 30 години. Како што соопштија надлежните, полицијата синоќа одговорила на повик за семејно насилство во предградието на Албукерки – Лос Лунас. Кога полицајците пристигнале, го пронашле Ист мртов, и уште една жена со

Убиен поранешниот MMA борач Тајлер Ист

Убиен поранешниот MMA борач Тајлер Ист

Поранешниот ММА- борач Тајлер Ист е застрелан со огнено оружје и убиен вчеравечер во Ново Мексико (САД), соопшти полицијата. Тој имаше 30 години. Како што соопштија надлежните, полицијата синоќа одговорила на повик за семејно насилство во предградието на Албукерки – Лос Лунас. Кога полицајците пристигнале, го пронашле Ист мртов, и уште една жена со

Убиен поранешен ММА борач во Ново Мексико

Убиен поранешен ММА борач во Ново Мексико

Поранешниот ММА-борач Тајлер Ист бил застрелан со огнено оружје и убиен вчеравечер во Ново Мексико (САД), соопшти полицијата. Тој имаше 30 години. Како што соопштија надлежните, полицијата синоќа одговорила на повик за семејно насилство во предградието на Албукерки – Лос Лунас. Кога полицајците пристигнале, го пронашле Ист мртов, и уште една жена со

Убиен поранешниот борач Тајлер Ист

Убиен поранешниот борач Тајлер Ист

Поранешниот ММА-борач Тајлер Ист бил застрелан со огнено оружје и убиен вчеравечер во Ново Мексико (САД), соопшти полицијата. Тој имаше 30 години. Како што соопштија надлежните, полицијата синоќа одговорила на повик за семејно насилство во предградието на Албукерки – Лос Лунас. Кога полицајците пристигнале, го пронашле Ист мртов, и уште една жена со

ФАНОВИТЕ ВО СОЛЗИ: Познатиот ММА борач ја застрелал девојката, па во него пукал неидентификуван маж, починал на лице место

ФАНОВИТЕ ВО СОЛЗИ: Познатиот ММА борач ја застрелал девојката, па во него пукал неидентификуван маж, починал на лице место

ФАНОВИТЕ ВО СОЛЗИ: Познатиот ММА борач ја застрелал девојката, па во него пукал неидентификуван маж, починал на лице место (ФОТО) Поранешниот ММА-борач Тајлер Ист бил застрелан со огнено оружје и убиен вчеравечер во Ново Мексико (САД), соопшти полицијата. Тој имаше 30 години. Како што соопштија надлежните, полицијата синоќа одговорила на повик за семејно