притисни ентер »

Елеганција во движење: Каролина Гочева со тренди капут од 6490 денари
Елеганција во движење: Каролина Гочева со тренди капут од 6490 денари

Елеганција во движење: Каролина Гочева со тренди капут од 6490 денари

Пејачката Каролина Гочева ја продолжува својата соработка со брендот што е олицетворение на модерната дама, Манго. Овојпат станува збор за елегантна модна комбинација, совршена за ладните зимски денови. Фустан во ефектна жолта боја искомбиниран со тренди капут кој чини 6490 денари. Чевлите и чантата ја надополнуваат елеганцијата, која се прикажува

Македонска дама: Каролина Гочева во зимски стајлинг ...

Македонска дама: Каролина Гочева во зимски стајлинг ...

Mango ја облече Каролина Гочева во свечена комбинација за студените денови. 39-годишната пејачка шармира во дамски стајлинг на новите рекламни фотографии снимени во соработка со Fashion Group. „Се ближи сезоната на празници ... разгалете се себеси со ново парче од зимската колекција на Mango“ – пишуваат од Fashion Group.