притисни ентер »

Дневен хороскоп за 4 декември
Дневен хороскоп за 4 декември

Дневен хороскоп за 4 декември

ОВЕН Ве чекаат кризни моменти на работа. Подгответе се за многу расправии со колегите. Оставете вашите соработници самите да го покажат вашето вистинско лице кое го имаат кон вас и не паѓајте на провокации. Постојаните грешки кои ги правите во врската со вашиот партнер прават вашиот однос полека да влегува во криза. Внимавајте на здравјето и вкочанетоста

Дневен хороскоп: Среда (04.Декември,2019 година)

Дневен хороскоп: Среда (04.Декември,2019 година)

ОВЕН Најдобро би било да дозволите вашите соработници самите да го покажат вистинското лице кон вас. Можеби ви се повторуваат грешки кои порано сте ги правеле кон саканата личност, и врската ви влегува во критична фаза. Вкочанетост во пределот на вратот. БИК Очекувајте успех на работа денеска. Пред вас е период во кој ќе бидете задоволни. Потребно

Дневен хороскоп за 4 декември

Дневен хороскоп за 4 декември

ОВЕН Ве чекаат кризни моменти на работа. Подгответе се за многу расправии со колегите. Оставете вашите соработници самите да го покажат вашето вистинско лице кое го имаат кон вас и не паѓајте на провокации. Постојаните грешки кои ги правите во врската со вашиот партнер, прави вашиот однос полека да влегува во криза. Внимавајте на здравјето и вкочанетоста

Дневен хороскоп за 4. декември 2019 година

Дневен хороскоп за 4. декември 2019 година

Стрелец 23.11.-21.12. Љубов Ве очекува зачестено излегување меѓу луѓе. За оние кои уште се сами , тоа ќе биде добра шанса за нови познанаства. Кариера Од она што сте го презеле , нешто веќе се га ќе се покаже како успешно, а за остатокот ќе треба да помине уште некои проверки. Здравје и совет Бидете тактични. Јарец 22.12.-20.1. Љубов Оние кои се во

Дневен хороскоп 04.12.2019

Дневен хороскоп 04.12.2019

Овен (21.03 – 20.04) Ќе успеете да решите некој од големите проблеми. Станувате значително поодлучни во своите барања, особено кога знаете дека ја поседувате сета потребна документација за некој случај кој многу ве интересира. Здравјето ви е одлично. Бик (21.04 – 21.05) Можни се вонредни приходи или добивки на кои не сте сметале. Имате големи планови

Дневен хороскоп  (4 декември 2019)

Дневен хороскоп (4 декември 2019)

ОВЕН Најдобро би било да дозволите вашите соработници самите да го покажат вистинското лице кон вас. Можеби ви се повторуваат грешки кои порано сте ги правеле кон саканата личност, и врската ви влегува во критична фаза. Вкочанетост во пределот на вратот. БИК Очекувајте успех на работа денеска. Пред вас е период во кој ќе бидете задоволни. Потребно

Дневен хорскоп

Дневен хорскоп

ОВЕН Вие сте упорни во сѐ што ќе наумите, па ако деловниот успех е ваш приоритет нема сомнежи дека ќе го остварите. Можни се некои несогласувања со партнерот поради различните погледи и ставови. Можна е главоболка. БИК Свртете се кон нови деловни проекти и не се потпирајте премногу на старите. Доаѓа време за промени. Минатото кое го оставивте зад себе

Дневен хороскоп: За Овенот деловна комуникација, на Ракот потребен му е одмор

Дневен хороскоп: За Овенот деловна комуникација, на Ракот потребен му е одмор

Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе воспоставите многу важна деловна комуникација. Доколку ви е важно да го израдувате семејството или саканото лице, променете ги вашите навики. Немојте да ја иритирате околината со постапките. Бик (21.04 – 21.05) Деловните правила брзо се менуваат. Обидете да се прилагодите на тоа. За да ги остварите вашите намери во љубовта

Дневен хороскоп 04.12.2019

Дневен хороскоп 04.12.2019

Овен (21.03 – 20.04) Ќе успеете да решите некој од големите проблеми. Станувате значително поодлучни во своите барања, особено кога знаете дека ја поседувате сета потребна документација за некој случај кој многу ве интересира. Здравјето ви е одлично. Бик (21.04 – 21.05) Можни се вонредни приходи или добивки на кои не сте сметале. Имате големи планови

Хороскоп за среда, 4 декември

Хороскоп за среда, 4 декември

Овен ЉУБОВ: Одлична комуникација со личноста за која ве интересира. loading... РАБОТА: Може да има правни проблеми или проблеми во здружениот бизнис. ЗДРАВЈЕ: Главоболка. Бик ЉУБОВ: Изгледа дека ќе имате шанса да излезете и на крајот да пронајдете љубов. РАБОТА: Имате неопходно знаење за да го постигнете она што го сакате. ЗДРАВЈЕ: Подобрување. Близнаци