притисни ентер »

Манекенката изгледа сè подобро, овој моден детаљ одлично ѝ прилега
Манекенката изгледа сè подобро, овој моден детаљ одлично ѝ прилега

Манекенката изгледа сè подобро, овој моден детаљ одлично ѝ прилега

18-годишната манекенка Каја Гербер очигледно ја поседува убавината на својата мајка Синди Крафорд, но има и одличен стил и води сметка што носи на себе. Токму поради тоа нејзините обожаватели и следбеници на социјалните мрежи често ѝ упатуваат пофалби на сметка на изгледот и модните комбинации. Каја умее многу добро да ги вклопи актуелните трендови