притисни ентер »

Нов хит на Инстаграм: Необични перничиња што ќе донесат забава во сечиј дом
Нов хит на Инстаграм: Необични перничиња што ќе донесат забава во сечиј дом

Нов хит на Инстаграм: Необични перничиња што ќе донесат забава во сечиј дом

Ако често следите објави на Инстаграм под категоријата ентериер, веројатно некаде сте налетале и на овие необични перничиња кои со својата вибрантна естетка го освојуваат вниманието на љубителите на уредувањето и постепено стануваат новиот хит на оваа сцијална мрежа. Зад нивната забавна приказна стои дизајнерката Роуз Гринберг од Лос Анџелес. Таа е

Кариера како модел на 71-годишната возраст: Роза Саито ги менува стандардите во модниот свет

Кариера како модел на 71-годишната возраст: Роза Саито ги менува стандардите во модниот свет

Кариера како модел на 71-годишната возраст: Роза Саито ги менува стандардите во модниот свет Р.М. Пред 4 минути Фото: Принтскрин - Инстаграм Стандардите за убавина што се прифатени во денешниот моден свет, понекогаш наликуваат на имагинарен кафез. Луѓето што сакаат да го посветат својот живот на модата, мора да се усогласат со многу правила поврзани