притисни ентер »

Иванка Трамп со јахта дојде во Црна Гора
Иванка Трамп со јахта дојде во Црна Гора

Иванка Трамп со јахта дојде во Црна Гора

Иванка Трамп, ќерката на американскиот претседател Доналд Трамп, вчера пристигна во Црна Гора со својата луксузна јахта. Таа дојде во пристаништето Порто Монтенегро, во Тиват, но според српските медиуми, Иванка не е дојдена во Црна Гора на одмор, туку службено, поради проект поврзан со недвижнини. Медиумите пишуваат дека јахтата Rising Sun на 38-годишната

Иванка Трамп со јахта дојде во Црна Гора

Иванка Трамп со јахта дојде во Црна Гора

Иванка Трамп, ќерката на американскиот претседател Доналд Трамп, вчера пристигна во Црна Гора со својата луксузна јахта. Таа дојде во пристаништето Порто Монтенегро, во Тиват, но според српските медиуми, Иванка не е дојдена во Црна Гора на одмор, туку службено, поради проект поврзан со недвижнини. Медиумите пишуваат дека јахтата Rising Sun на 38-годишната

Со луксузна јахта: Ќерката на Трамп дојде во Црна Гора

Со луксузна јахта: Ќерката на Трамп дојде во Црна Гора

На ќерката на американскиот претседател Доналд Трамп, Тифани, по се изгледа и се допаѓа Балканот. По посетата на Србија, таа замина во Црна Гора. Нејзината јахта била забележана во едно од најлуксузните летувалишта во Црна Гора – Порто Монтенегро во Тиват. Оттаму потврдуваат дека високата гостинка е дојдена кај нив, но оти не е дојдена приватно на

Ќерката на Трамп дојде во Црна Гора со луксузна јахта

Ќерката на Трамп дојде во Црна Гора со луксузна јахта

На ќерката на американскиот претседател Доналд Трамп, Тифани, по се изгледа и се допаѓа Балканот.По посетата на Србија, таа замина во Црна Гора. Нејзината јахта била забележана во едно од најлуксузните летувалишта во Црна Гора – Порто Монтенегро во Тиват. Оттаму потврдуваат дека високата гостинка е дојдена кај нив, но оти не е дојдена приватно на одмор,

Ја закотви јахтата: Ќерката на Трамп дојде во Црна Гора

Ја закотви јахтата: Ќерката на Трамп дојде во Црна Гора

Ќерката на американскиот претседател Доналд Трамп, Тифани по се изгледа го бендиса Балканот. По Србија, таа се упати во Црна Гора. Нејзината јахта била забележана во едно од најлукзните летувалишта Порто Монтенегро во Тиват. Домаќините потврдуваат дека високата гостинка е кај нив но оти не е дојдена приватно туку за некоја важна градежна инвестиција

Иванка Трамп со јахта пристигна во Порто Монтенегро

Иванка Трамп со јахта пристигна во Порто Монтенегро

Ќерката на Ивана Трамп и актуелниот претседател на САД, Доналд Трамп, 38-годишната Иванка пристигна со својата луксузна јахта во Црна Гора. Нејзината јахта е вкотвена во луксузното пристаниште Порто Монтенегро во Тиват. Убавата Иванка во Црна Гора е дојдена деловно, односно поради еден градежен проект. На ќерката на Трамп ова не и е прв пат да крстари

Ексклузивно: Иванка Трамп со јахта пристигнала во Порто Монтенегро, но не за да одмора

Ексклузивно: Иванка Трамп со јахта пристигнала во Порто Монтенегро, но не за да одмора

Иванка Трамп, (38), ќерката на Ивана Трамп, поранешниот модел и првата сопруга на претседателот на САД, Доналд Трамп, пристигнала со својата луксузна јахта во Црна Гора. Нејзината јахта моментално е на луксузното пристаниште Порто Монтенегро, во Тиват. Како што пренесуваат српските медиуми, Иванка во Црна Гора дошла службено, односно поради проект