притисни ентер »

Модниот џин го собра сите убави жени од Холивуд
Модниот џин го собра сите убави жени од Холивуд

Модниот џин го собра сите убави жени од Холивуд

Славниот дизајнер организира забава во Лос Анџелес на која дојдоа сите најубави жени од Холивуд , како Кејт Хадсон, Софија Вергара, Оливија Мун... Иако пред само еден месец ја роди ќеркичката Рани , актерката Кејт Хадсон беше во топ форма на свечената вечера која синоќа ја организираше Мајкл Корс. Не недостасуваа ниту славни актери , како што е Курт

Мајкл Корс ги собра сите убави жени од Холивуд

Мајкл Корс ги собра сите убави жени од Холивуд

Модниот могул Мајкл Корс на забава во Лос Анџелес вчеравечер ги собра сите убави жени од Холивуд.Славниот дизајнер организира забава во Лос Анџелес на која дојдоа сите најубави жени од Холивуд , како Кејт Хадсон, Софија Вергара, Оливија Мун… Иако пред само еден месец ја роди ќеркичката Рани , актерката Кејт Хадсон беше во топ форма на свечената вечера

Пет недели по породувањето, холивудската актерка блесна во фустаните на Мајкл Корс

Пет недели по породувањето, холивудската актерка блесна во фустаните на Мајкл Корс

Пет недели по раѓањето на ќерката Рани Роуз со музичарот Дани Фуџикава, 39-годишната актерка Кејт Хадсон се појави во јавноста на настан во Лос Анџелес по повод новата улога во Светската програма за храна на Обединетите нации. На Кејт Хадсон, која се породи на 2 октомври, и се приклучија познатиот американски дизајнер Мајкл Корс и актерката Натали

Пет недели по породувањето, холивудската актерка блесна во фустаните на Мајкл Корс

Пет недели по породувањето, холивудската актерка блесна во фустаните на Мајкл Корс

Пет недели по раѓањето на ќерката Рани Роуз со музичарот Дани Фуџикава, 39-годишната актерка Кејт Хадсон се појави во јавноста на настан во Лос Анџелес по повод новата улога во Светската програма за храна на Обединетите нации. На Кејт Хадсон, која се породи на 2 октомври, и се приклучија познатиот американски дизајнер Мајкл Корс и актерката Натали

Пет недели по породувањето, холивудската актерка блесна во фустаните на Мајкл Корс

Пет недели по породувањето, холивудската актерка блесна во фустаните на Мајкл Корс

Пет недели по раѓањето на ќерката Рани Роуз со музичарот Дани Фуџикава, 39-годишната актерка Кејт Хадсон се појави во јавноста на настан во Лос Анџелес по повод новата улога во Светската програма за храна на Обединетите нации. На Кејт Хадсон, која се породи на 2 октомври, и се приклучија познатиот американски дизајнер Мајкл Корс и актерката Натали

Кејт Хадсон со совршена фигура само еден месец по породувањето

Кејт Хадсон со совршена фигура само еден месец по породувањето

Актерката Кејт Хадсон и музичарот Дени Фуџикава, на 2-ри октомври станаа родители на девојчето Рани Роус. Актерката оттогаш не се појавила во јавноста, сè до сношти, кога на гала вечерта заблескала во тоалета од дизајнерот Мајкл Корс и ја покажала својата фантастична фигура, само еден месец по породувањето. Освен со линијата, Кејт воодушевила и со

Ен Хатавеј се појави со фустан како ноќница

Ен Хатавеј се појави со фустан како ноќница

Холивудската актерка Ен Хатавеј се појави во бел фустан на Холивудските филмски награди 2018, што предизвика дискусии меѓу корисниците на социјалните мрежи. Хатавеј присуствуваше на светски настан за поддршка на актерот Хју Џекмен, номиниран за филмот “Како да не станеш претседател”. 35-годишната актерка беше облечена во бел фустан од најновата колекција