притисни ентер »

ПОЧИНА И МАЈКАТА НА УБИЕЦОТ НА ДАНКА Едниот син е во затвор, другиот умре во притвор
ПОЧИНА И МАЈКАТА НА УБИЕЦОТ НА ДАНКА Едниот син е во затвор, другиот умре во притвор

ПОЧИНА И МАЈКАТА НА УБИЕЦОТ НА ДАНКА Едниот син е во затвор, другиот умре во притвор

Светлана Драгијевиќ, мајката на Дејан, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ (2), почина синоќа во селото Злот. Неофицијално, таа отишла кај соседите за помош. Нејзиниот сопруг Радослав е во притвор под сомнение дека му помагал на синот во ужасот. Нејзиниот втор син, Далибор, почина во полициски притвор во Бор, откако беше уапсен под сомнение

Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка

Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка

Во Злот денеска починала Светлана Драгијевиќ, мајката на Дејан Драгијевиќ, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ, неофицијално дознава порталот Нова.рс. Според информациите на Нова.рс, таа ненадејно починала. Светлана е мајка на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ, Дејан Драгијевиќ. Таа во април го погреба својот син Далибор, кој

Почина мајката на убиецот на Данка: Другиот нејзин син почина во притвор, а еве што кажа таа неколку часа пред смртта

Почина мајката на убиецот на Данка: Другиот нејзин син почина во притвор, а еве што кажа таа неколку часа пред смртта

Светлана Драгијевиќ, мајката на Дејан, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ (2), почина синоќа во селото Злот. Неофицијално, таа отишла кај соседите за помош. Нејзиниот сопруг Радослав е во притвор под сомнение дека му помагал на синот во ужасот. Нејзиниот втор син, Далибор, почина во полициски притвор во Бор, откако беше уапсен под сомнение

Осомничените за убиството на Данка Илиќ по психијатриско вештачење се вратија во притвор

Осомничените за убиството на Данка Илиќ по психијатриско вештачење се вратија во притвор

Дејан Драгијевиќ и Срѓан Јанковиќ, кои се осомничени за убиството на Данка Илиќ, во април биле испратени на психијатриско вештачење во Специјалната затворска болница во Белград, а како што дознава „Блиц“ по прегледот биле вратени во притвор. – Вишото јавно обвинителство во Заечар се уште ги нема добиено резултатите – вели изворот на „Блиц“. Како што

Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ

Почина мајката на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ

Ненадејно почина мајката на осомничениот за убистото на двегодишната Данка Илиќ во Злот кај Бор, Србија, пренесуваат српските медиуми. Во соседството ненадејно починала мајката на осомничениот Д.Д., кој се товари за тешкото убиство на Данка Илиќ. С.Д од апсењето на нејзиниот син Д.Д., а подоцна и помладиот Д.Д. и сопругот Р.Д. остана сама во куќата

Почина и мајката на осомничениот за убиството на Данка Илиќ

Почина и мајката на осомничениот за убиството на Данка Илиќ

Во Злот денеска починала Светлана Драгијевиќ, мајката на Дејан Драгијевиќ, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ, неофицијално дознава порталот Нова.рс. Како што се дознава, таа ненадејно починала во соседството. Светлана е мајка на осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ, Дејан Драгијевиќ. Таа во април го погреба својот син Далибор,

Почина и мајката на убиецот на Данка, познато што кажала пред смртта

Почина и мајката на убиецот на Данка, познато што кажала пред смртта

Мајката на Дејан Драгијевиќ, осомничениот за убиството на малата Данка Илиќ, почина синоќа во селото Злот, пренесуваат српските медиуми. Нејзиниот сопруг Радослав е во притвор под сомнение дека му помагал на синот во ужасот. Нејзиниот втор син, Далибор, почина во полициски притвор во Бор, откако беше уапсен под сомнение дека знаел каде неговиот брат