притисни ентер »

Џел Ло со нежни фотографии од плажа ја демантира кризата во врската со Родригез
Џел Ло со нежни фотографии од плажа ја демантира кризата во врската со Родригез

Џел Ло со нежни фотографии од плажа ја демантира кризата во врската со Родригез

Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја прославија свршувачката на плажа на Бахамите каде уживаа во сонцето и морето. И додека уживаа на плажата . Џенифер го мачкаше идниот сопруг со крем за сончање од главата до петиците. Не ги пропушти ниту стапалата. За тоа време Родригез пушеше пура и се занимаваше на мобилниот. Пејачката , која во јули ќе го прослави

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото. Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите. Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини дека тој се гледа со други девојки

Вереникот на Џенифер Лопез фотографиран со огромна модрица под окото

Вереникот на Џенифер Лопез фотографиран со огромна модрица под окото

Алекс Родригез на 9- ти март и подари огромен дијамантски прстен и ја побара за жена двојата девојка Џенифер Лопез. Меѓутоа само неколку дена подоцна , поранешниот бејзбол играч Хосе Канесенко објави дека Алекс ја изневерува Џеј Ло и тоа со поранешната сопруга. Ден по објавата на Хосе, Џенифер и Алекс се фотографирани  на аеродром во Флорида на враќање

Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Поранешниот играч на бејзбол Алекс Родригез се сврши со својата долгогодишна девојка, светската музичка ѕвезда џенифер Лопез. Чинот на нивната свршувачка се случи за време на нивниот романтичен  одмор на Бахамите. Алекс на плажа клекна пред Џенифер со прстен во рацете и ја праша дали сака да му биде жена. Популарната Џеј Ло не размислувала многу, туку

Џенифер Лопез сподели фотографии од запросувањето

Џенифер Лопез сподели фотографии од запросувањето

“3.9.19”. Ова беше напишано од Џенифер Лопез во Instagram. Пејачката, која се сврши со Алекс Родригез на тој датум, сподели со нејзините обожаватели неколку кадри од понудата за брак. На сликите нејзиниот сакан човек е на колена и ѝ го става нејзиниот прстен. Тие се на плажата на Бахамите, при што пејачката е доста  изненадена. Многу фанови ја поздравија

Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Чинот на нивната свршувачка се случи за време на нивниот романтичен  одмор на Бахамите. Алекс на плажа клекна пред Џенифер со прстен во рацете и ја праша дали сака да му биде жена. Популарната Џеј Ло не размислувала многу, туку веднаш ја прифатила понудата за брак. -Џенифер не можеше да престане да гледа во прстенот. Го обожува, таа нон стоп повторува

Родригез навистина се потрудил: Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Родригез навистина се потрудил: Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Поранешниот играч на бејзбол Алекс Родригез се сврши со својата долгогодишна девојка, светската музичка ѕвезда џенифер Лопез. Чинот на нивната свршувачка се случи за време на нивниот романтичен  одмор на Бахамите. Алекс на плажа клекна пред Џенифер со прстен во рацете и ја праша дали сака да му биде жена. Популарната Џеј Ло не размислувала многу, туку

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото. Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите. Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини дека тој се гледа со други девојки

После обвиненијата дека ја изневерува латино дивата, поранешниот бејзбол играч се појави со голема модринка на лицето

После обвиненијата дека ја изневерува латино дивата, поранешниот бејзбол играч се појави со голема модринка на лицето

Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. Откако се објавени фотографиите од аеродромот во Мајами, на кои тие двајца изгледаат затечено, а Родригез има голема модринка под окото, многумина започнале тоа да го поврзуваат со неверство

Kолку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез?

Kолку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез?

Поранешниот играч на бејзбол Алекс Родригез се сврши со својата долгогодишна девојка, светската музичка ѕвезда џенифер Лопез. Чинот на нивната свршувачка се случи за време на нивниот романтичен одмор на Бахамите. Алекс на плажа клекна пред Џенифер со прстен во рацете и ја праша дали сака да му биде жена. Популарната Џеј Ло не размислувала многу, туку