притисни ентер »

Лејди Гага нападната од свои фанови на концерт заради Бредли Купер
Лејди Гага нападната од свои фанови на концерт заради Бредли Купер

Лејди Гага нападната од свои фанови на концерт заради Бредли Купер

За време на својот концерт во Лас Вегас во саботата Лејди Гага била напаѓана од свои фанови со прашања каде е Бредли Купер и дали таа е виновна за растурањето на неговото семејство. Тоа се случи неколку дена откако моделот Ирина Шејк го напушти заедничкиот семеен дом со актерот, за да можат, како што тврди Космополитан, да размислат добро врската,

Ирина неколку пати го обвинила Бредли Купер дека ја мами со Гага

Ирина неколку пати го обвинила Бредли Купер дека ја мами со Гага

Бредли Купер и Лејди Гага негираа дека имале интимна врска, но Ирина Шајк се сомнева дека е вистина. 33-годишниот супермодел си даде пауза од односите со актерот номиниран за „Оскар“ пред неколку дена. Заминувањето од нивниот заеднички дом беше придружено од претпоставки на американските медиум дека до завршницата на снимките на „Се роди ѕвезда“, Купер

Бредли и Ирина останале максимално долго заедно поради својата 2-годишна ќерка

Бредли и Ирина останале максимално долго заедно поради својата 2-годишна ќерка

Бредли Купер и Лејди Гага негираа дека имале интимна врска, но Ирина Шајк се сомнева дека е вистина. 33-годишниот супермодел си даде пауза од односите со актерот номиниран за „Оскар“ пред неколку дена. Заминувањето од нивниот заеднички дом беше придружено од претпоставки на американските медиум дека до завршницата на снимките на „Се роди ѕвезда“, Купер

Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар?

Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар?

Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа сингл, но зошто заедно не би успеале? Кога осамна информацијата дека раскинале Ирина Шајк и Бредли Купер, фановите веднаш помислија на љубовен триаголник. Хемијата помеѓу Бредли и ко-ѕвездата од „A Star is Born“ Лејди Гага поттикна многу гласини. Тие ја негираа врската,

Ирина Шајк: Најдобрите модни изданија на руската убавица

Ирина Шајк: Најдобрите модни изданија на руската убавица

Руската манекенка Ирина Шајк е во центарот на медиумското внимание деновиве, по веста дека го напуштила холивудскиот актер Бредли Купер и ставила крај на четиригодишната врска. Се шират шпекулации дека можна причина за раскинувањето е тесното пријателство меѓу Купер и неговата колешка од филмот „A Star Is Born“ Лејди Гага и многумина се прашуваат како

Сепак не е виновна Лејди Гага: Се појави нова теорија за раскинувањето на Ирина Шајк и Бредли Купер

Сепак не е виновна Лејди Гага: Се појави нова теорија за раскинувањето на Ирина Шајк и Бредли Купер

фото: тањуфа/п Манекенката Ирина Шајк и Бредли Купер повеќе не се заедно, а наводно и Ирина се иселила од домот каде што живееше со Бредли. Меѓутоа, како што пренесуваат медиумите Бредли почнал да излегува и е подготвен за нови девојки. Иако многумина ја обвинуваа Лејди Гага за нивното раскинување, сепак „People“ пренесува дека единствен виновник