притисни ентер »

СЕГА ТОА Е НЕЈЗИНА КУЌА! Анастасија СО ДЕТАЛИ за првите брачни денови на Вељко и Богдана
СЕГА ТОА Е НЕЈЗИНА КУЌА! Анастасија СО ДЕТАЛИ за првите брачни денови на Вељко и Богдана

СЕГА ТОА Е НЕЈЗИНА КУЌА! Анастасија СО ДЕТАЛИ за првите брачни денови на Вељко и Богдана

Анастасија Ражнатовиќ, која пред десетина дена доби снаа, откри како Богдана и Вељко, се однесуваат во брачниот живот. „ Таа живее со нас веќе една година. Веже ни влезе под кожа. Сега е и сто како и порано, сега само е официјално. Се согласуваме, таа е навистина кул и добра девојка". изјавила Анастасија за нејзината снаа и открила како им течат првите

СЕГА ТОА Е НЕЈЗИНА КУЌА! Анастасија СО ДЕТАЛИ за првите брачни денови на Вељко и Богдана

СЕГА ТОА Е НЕЈЗИНА КУЌА! Анастасија СО ДЕТАЛИ за првите брачни денови на Вељко и Богдана

Анастасија Ражнатовиќ, која пред десетина дена доби снаа, откри како Богдана и Вељко, се однесуваат во брачниот живот. „ Таа живее со нас веќе една година. Веже ни влезе под кожа. Сега е и сто како и порано, сега само е официјално. Се согласуваме, таа е навистина кул и добра девојка". изјавила Анастасија за нејзината снаа и открила како им течат првите

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот Анастасија Ражнатовиќ, која пред десет дена доби снаа, открива како Богдана и Вељко се однесуваат во привите денови од бракот. -Таа веќе повеќе од една година живее кај нас. Веќе ни влезе под кожа. Сега тоа е нејзина куќа, се е онака како што беше и претходно,

Анастасија откри како се сложуваат Богдана и Вељко првите денови од бракот: Му требаше жена што ќе го скроти

Анастасија откри како се сложуваат Богдана и Вељко првите денови од бракот: Му требаше жена што ќе го скроти

Анасатасија откри како поминуваат првите денови од бракот на нејзиниот брат Вељкои новата снаа Богдана „Таа веќе година дена живее кај нас. Веќе ни влее под кожа. Сега тоа е нејзина куќа, се е онака како порано само сега се е официјално. Прекрасно се сложуваме, а таа е супер  и добра девојка“ рекла Анастасија. Таа откри и како се сложуваат Богдана

Анастасија ги открива ПРВИТЕ ТАЈНИ од бракот на Вељко и Богдана: Баш така и му требаше!

Анастасија ги открива ПРВИТЕ ТАЈНИ од бракот на Вељко и Богдана: Баш така и му требаше!

Анастасија Ражнатовиќ за првпат по гала-свадбата на брат ѝ, открива каков е животот во вилата на Дедиње во која живеат и таа и мајка ѝ Цеца, но и младиот брачен пар. „Таа веќе околу една година живее кај нас. На сите ни е влезена под кожа. Тоа е и нејзина куќа, сè е како претходно, само што сега е официјално. Одлично се согласуваме, таа е добра девојка“,

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот

фото:дамир дервишагиќ/курир.рс Анастасија Ражнатовиќ, која пред десет дена доби снаа, открива како Богдана и Вељко се однесуваат во привите денови од бракот. -Таа веќе повеќе од една година живее кај нас. Веќе ни влезе под кожа. Сега тоа е нејзина куќа, се е онака како што беше и претходно, само сега е официјално. Одлично се согласуваме, таа е навистина

Мене туѓи жени НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ,  јас и од мојата НА*БАВ - Вељко по една недела брак почна да се жали

Мене туѓи жени НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ, јас и од мојата НА*БАВ - Вељко по една недела брак почна да се жали

Вељко Ражнатовиќ е во брак со Богдана веќе седум дена и веднаш започна да се шегува на темата брачен живот. Вељко и Богдана уживаат во првите денови од бракот, а најновата објава на младиот боксер предизвика лавина комични реакции по социјалните медиуми. „Мене туѓи жени не ме интересираат, јас и од мојата на**ав“ напиша Вељко во објавата на Инстаграм,

Мене туѓи жени НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ,  јас и од мојата НА*БАВ - Вељко по една недела брак почна да се жали

Мене туѓи жени НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ, јас и од мојата НА*БАВ - Вељко по една недела брак почна да се жали

Вељко Ражнатовиќ е во брак со Богдана веќе седум дена и веднаш започна да се шегува на темата брачен живот. Вељко и Богдана уживаат во првите денови од бракот, а најновата објава на младиот боксер предизвика лавина комични реакции по социјалните медиуми. „Мене туѓи жени не ме интересираат, јас и од мојата на**ав“ напиша Вељко во објавата на Инстаграм,

Вељко по само една недела од бракот со Богдана се пожали: „Мене туѓи жени не ме интересираат, јас и од мојата на*бав“

Вељко по само една недела од бракот со Богдана се пожали: „Мене туѓи жени не ме интересираат, јас и од мојата на*бав“

Вељко Ражнатовиќ е во брак со Богдана едвај седум дена и веќе се пожали на темата брачен живот. До душа на шега, ама… како велат: „Во секоја шега – половина вистина“! Вељко и Богдана уживаат во првите денови од брачниот жив от, а најновата објава на младиот боксер предизвика  смеа на социјалните медиуми. Имено, Вељко направи шега на своја сметка споделувајќи

Туѓите жени не ме интересираат, јас и од мојата…- Вељко Ражанатовиќ ова го објави седум дена после свадбата

Туѓите жени не ме интересираат, јас и од мојата…- Вељко Ражанатовиќ ова го објави седум дена после свадбата

Вељко Ражнатовиќ на 24 ноември ја ожени својата избраничка Богдана, а сега се пошегува на тема на брачниот живот. Вељко и Богдана уживаат во првите брачни денови, а најновата објава на младиот боксер, предизвика лавина смеа на социјалните мрежи. Мене туѓите жени не ме интересираат, јас и од мојата сум на*бал- пишува во објавата, а Вељко потоа го додал