притисни ентер »

Речиси бев мртов, се присети Џорџ Клуни на сообраќајната несреќа
Речиси бев мртов, се присети Џорџ Клуни на сообраќајната несреќа

Речиси бев мртов, се присети Џорџ Клуни на сообраќајната несреќа

Холивудскиот актер Џорџ Клуни неодамна се потсети на еден од најтешките моменти во својот живот, кога беше тешко повреден. Тој во јуни 2018 година имаше сообраќајна несреќа од која едвај спасил жива глава. Актерот потоа завршил во болница откако автомобил удрил во неговиот мотоцикл. Како што изјавил Клуни за „Сандеј тајмс“, сето тоа се случило на Сардинија,

Речиси бев мртов, се присети Џорџ Клуни на сообраќајната несреќа

Речиси бев мртов, се присети Џорџ Клуни на сообраќајната несреќа

Холивудскиот актер Џорџ Клуни неодамна се потсети на еден од најтешките моменти во својот живот, кога беше тешко повреден. Тој во јуни 2018 година имаше сообраќајна несреќа од која едвај спасил жива глава. Актерот потоа завршил во болница откако автомобил удрил во неговиот мотоцикл. Како што изјавил Клуни за „Сандеј тајмс“, сето тоа се случило … Continue

КЛУНИ РЕЧИСИ ЗАГИНАЛ ВО НЕСРЕЌА: Актерот лежел тешко повреден, случајни минувачи го сликале!

КЛУНИ РЕЧИСИ ЗАГИНАЛ ВО НЕСРЕЌА: Актерот лежел тешко повреден, случајни минувачи го сликале!

Холивудскиот актер Џорџ Клуни неодамна се потсети на еден од најтешките моменти во својот живот, кога беше тешко повреден. Имено, Џорџ Клуни во јуни 2018 година доживеа сообраќајна несреќа од која едвај спаси жива глава. Актерот потоа завршил во болница откако автомобил удрил во неговиот мотоцикл. Како што изјавил Клуни за „Сандеј тајмс“, сето тоа

„Мислев дека умирам, дека ми се последните минути од животот “ – Џорџ Клуни отвори душа за сообраќајката

„Мислев дека умирам, дека ми се последните минути од животот “ – Џорџ Клуни отвори душа за сообраќајката

Популарниот актер доживеа несреќа 2018 година во Италија додека возел мотор. Како што поминаа годините, Клуни реши да зборува за своето искуство за “The Sunday Times”. Во 2018 година, актерот доживеа несреќа на Сардинија додека се враќаше од снимање. Се сеќава дека едвај  извлекол жива глава, а додека лежел на подот забележал дека неколку луѓе го снимаат

Клуни за сообраќајката во која за малку ќе загинел: Стоеја околу мене и ме снимаа

Клуни за сообраќајката во која за малку ќе загинел: Стоеја околу мене и ме снимаа

Актерот завршил во болница откако автомобил удрил во неговиот мотор. Во јуни 2018 година, тој го снимал Catch 22 на Сардинија, а на пат кон сетот го удрил автомобил. Тој се присетил на своите мисли по несреќата, велејќи: „Само чекав да се изгаснат светлата. Сега сум добро“. Но, тој се потсетил и на бизарната ситуација од местото на несреќата. Имено,

Клуни за сообраќајката во која за малку ќе загинел: Стоеја околу мене и ме снимаа

Клуни за сообраќајката во која за малку ќе загинел: Стоеја околу мене и ме снимаа

Актерот завршил во болница откако автомобил удрил во неговиот мотор. Во јуни 2018 година, тој го снимал Catch 22 на Сардинија, а на пат кон сетот го удрил автомобил. Тој се присетил на своите мисли по несреќата, велејќи: „Само чекав да се изгаснат светлата. Сега сум добро“. Но, тој се потсетил и на бизарната ситуација од местото на несреќата. Имено,

Клуни за сообраќајката во која за малку ќе загинел: Стоеја околу мене и ме снимаа

Клуни за сообраќајката во која за малку ќе загинел: Стоеја околу мене и ме снимаа

Актерот завршил во болница откако автомобил удрил во неговиот мотор. Во јуни 2018 година, тој го снимал Catch 22 на Сардинија, а на пат кон сетот го удрил автомобил. Тој се присетил на своите мисли по несреќата, велејќи: „Само чекав да се изгаснат светлата. Сега сум добро“. Но, тој се потсетил и на бизарната ситуација од местото на несреќата. Имено,

КЛУНИ СЕ ПРИСЕТИЛ НА СТРАОТНАТА СООБРАЌАЈКА Јас умирав, а тиe стоеја и ме фотографираа

КЛУНИ СЕ ПРИСЕТИЛ НА СТРАОТНАТА СООБРАЌАЈКА Јас умирав, а тиe стоеја и ме фотографираа

Актерот И режисер Џорџ Клуни во интервјуто за „Сандеј тајмс“ се осврнала на тешката несреќа што ја доживеал пред три години во која за малку ќе умрел. Актерот бил хоспитализиран откако во него удрил автомобил на Сардинија на пат кон сетот за филмот што го снима. Клуни во тој момент возел мотор. Тој се присетил на своите размислувања по несреќата, велејќи: