притисни ентер »

Голи гради под проѕирна мокра маичка: Хали Бери ги почестила фановите со жешка фотографија
Голи гради под проѕирна мокра маичка: Хали Бери ги почестила фановите со жешка фотографија

Голи гради под проѕирна мокра маичка: Хали Бери ги почестила фановите со жешка фотографија

Славната американска актерка наполнила 53 години, а со провокативната фотографија ги запалила социјалните мрежи. Една од најпосакуваните жени на светот, актерката Хали Бери, на 14-ти август наполнила 53 години. Американската секс бомба и во шестата деценија од животот изгледа како "змеј", а по повод својот роденден решила некако да ги почести своите

Хали Бери за роденден место торта честеше нејзини гради.

Хали Бери за роденден место торта честеше нејзини гради.

Славната американска актерка наполнила 53 години, а со провокативната фотографија ги запалила социјалните мрежи. Една од најпосакуваните жени на светот, актерката Хали Бери, на 14-ти август наполнила 53 години. Американската секс бомба и во шестата деценија од животот изгледа како “змеј”, а по повод својот роденден решила некако да ги почести своите

Хали Бери со секси роденденска честитка – Наполни 53 години, па се соблече!

Хали Бери со секси роденденска честитка – Наполни 53 години, па се соблече!

Една од најпосакуваните жени во светот, актерката Хали Бери , деновиве наполни 53 години. Американската секс-бомба по повод роденденот реши да им подари нешто на своите лојални обожаватели и објави фотографија на која позира во проѕирна мокра маица под која не носи градник, туку смело ги покажува градите. „Клуб без градник“, пишува на маичката која

ГОЛИ ГРАДИ ПОД ПРОЅИРНА МАИЦА: Хали Бери: “Клуб без градник“

ГОЛИ ГРАДИ ПОД ПРОЅИРНА МАИЦА: Хали Бери: “Клуб без градник“

Една од најпосакуваните жени на светот, глумицата Хали Бери вчера наполни 53 години. Американската секс бомба и во шестата деценија од животот изгледа одлично. По повод роденденот таа реши нешто да им подари на своите верни фанови. Имено, Хали на својот Инстраграм профил постави фотка на која позира без градник во проѕирна мокра маица. “Клуб без градник“

Голи гради под мократа бела маичка: Хали Бери со врела фотографија ги почести фановите за роденден

Голи гради под мократа бела маичка: Хали Бери со врела фотографија ги почести фановите за роденден

фото:инстаграм/хали бери Една од најпосакуваните жени во светот, актерката Хали Бери, наполни 53 години на 14 август. Американската секс-бомба изгледа како „змеј“ на возраст во шестата деценија, а по повод роденденот, таа реши да подари нешто на своите лојални обожаватели. фото:инстаграм/хали бери Поточно, Хали објави фотографија на која позира во