притисни ентер »

Се омажи ќерката на Бил Гејтс, свадбата чинела над 2 милиони долари
Се омажи ќерката на Бил Гејтс, свадбата чинела над 2 милиони долари

Се омажи ќерката на Бил Гејтс, свадбата чинела над 2 милиони долари

Церемонијата се одржала на семејниот имот на Гејтс со површина од 124 хектари во Вестчестер, Њујорк. Најел е милионер и професионален возач по потекло од Египет. Ова е втора венчавка за парот Насар, првата била на муслиманска церемонија во петокот вечерта, пишува New York Post. Невестата носела венчаница од дизајнерката Вера Ванг, а девет деверуши

Во венчаница на Вера Ванг се омажи ќерката на Бил Гејтс

Во венчаница на Вера Ванг се омажи ќерката на Бил Гејтс

Џенифер Гејтс (25), ќерка на Бил и Мелинда Гејтс, се омажи вчера попладне со Најел Насар (30). Величествената церемонија се одржала на имотот Гејтс од 124 хектари во Вестчестер, Њујорк. Во петокот се одржала тајна верска церемонија, имајќи предвид дека младоженецот, египетски милионер и џокеј, е од муслиманска вероисповед. Невестата носела венчаница

Во венчаница на Вера Ванг се омажи ќерката на Бил Гејтс

Во венчаница на Вера Ванг се омажи ќерката на Бил Гејтс

Џенифер Гејтс (25), ќерка на Бил и Мелинда Гејтс, се омажи вчера попладне со Најел Насар (30). Величествената церемонија се одржала на имотот Гејтс од 124 хектари во Вестчестер, Њујорк. Во петокот се одржала тајна верска церемонија, имајќи предвид дека младоженецот, египетски милионер и џокеј, е од муслиманска вероисповед. Невестата носела венчаница

Се мажи ќерката на Бил Гејтс по муслимански обичаи

Се мажи ќерката на Бил Гејтс по муслимански обичаи

Се мажи ќерката на Бил (65) и Мелинда (56) Гејтс, Џенифер Кетрин Гејтс (25) за Најел Насар (30), милионер и професионален возач, кој по потекло е од Египет. Во тек се подготовките за венчавката, што се чини дека ги натера Бил и Мелинда на кратко да се смират, бидејќи биле видени како разговараат заедно со гостите. Целото семејство на Гејтс, Бил, Мелинда

Во венчаница на Вера Ванг се омажи ќерката на Бил Гејтс

Во венчаница на Вера Ванг се омажи ќерката на Бил Гејтс

Џенифер Гејтс (25), ќерка на Бил и Мелинда Гејтс, се омажи вчера попладне со Најел Насар (30). Величествената церемонија се одржала на имотот Гејтс од 124 хектари во Вестчестер, Њујорк. Во петокот се одржала тајна верска церемонија, имајќи предвид дека младоженецот, египетски милионер и џокеј, е од муслиманска вероисповед. Невестата носела венчаница

Се мажи ќерката на Бил Гејтс по муслимански обичаи, свадбата ќе чини 25 милиони долари

Се мажи ќерката на Бил Гејтс по муслимански обичаи, свадбата ќе чини 25 милиони долари

Се мажи ќерката на Бил  и Мелинда  Гејтс. Нивната ќерка  Џенифер Кетрин Гејтс  (25) се мажи со  Најел Насар (30), милионер и професионален возач, кој по потекло е од Египет. Во тек се подготовките за венчавката, што се чини дека ги натера Бил и Мелинда на кратко да се смират, бидејќи биле видени како разговараат заедно со гостите. Целото семејство

Се мажи ќерката на Бил Гејтс по муслимански обичаи, свадбата ќе чини  25 милиони долари

Се мажи ќерката на Бил Гејтс по муслимански обичаи, свадбата ќе чини 25 милиони долари

Се мажи ќерката на Бил  и Мелинда  Гејтс. Нивната ќерка  Џенифер Кетрин Гејтс  (25) се мажи со  Најел Насар (30), милионер и професионален возач, кој по потекло е од Египет. Во тек се подготовките за венчавката, што се чини дека ги натера Бил и Мелинда на кратко да се смират, бидејќи биле видени како разговараат заедно со гостите. Целото семејство

Се мажи ќерката на Бил Гејтс по муслимански обичаи, свадбата ќе чини 25 милиони долари

Се мажи ќерката на Бил Гејтс по муслимански обичаи, свадбата ќе чини 25 милиони долари

Се мажи ќерката на Бил  и Мелинда  Гејтс. Нивната ќерка  Џенифер Кетрин Гејтс  (25) се мажи со  Најел Насар (30), милионер и професионален возач, кој по потекло е од Египет. Во тек се подготовките за венчавката, што се чини дека ги натера Бил и Мелинда на кратко да се смират, бидејќи биле видени како разговараат … Continue reading Се мажи ќерката на

ТОРТА ОД 2 МИЛИОНИ ДОЛАРИ: Се омажи ќерката на Бил Гејтс, свадбата со египетскиот милионер направена на огромниот имот

ТОРТА ОД 2 МИЛИОНИ ДОЛАРИ: Се омажи ќерката на Бил Гејтс, свадбата со египетскиот милионер направена на огромниот имот

Џенифер Гејтс (25), ќерката на Бил и Мелинда Гејтс вчера се омажила за 30 годишниот Наџил Насар. Свеченоста се одржала на имотот на Гејтс во Њујорк кој се протега на 124 хектари. Венчавката одржана во саботата, всушност била втора церемонија, откако во петокот се одржала верска венчавка со оглед дека младоженецот, кој е египетски милионер и џокеј,

Ќерката на Бил Гејтс го кажа судбоносното „да“

Ќерката на Бил Гејтс го кажа судбоносното „да“

ФОТО: Ќерката на Бил Гејтс го кажа судбоносното „да“ С.Б. Пред 4 минути Фото: Профимедиа Најстарата ќерка на Бил и Мелинда Гејтс, 25-годишната Џенифер Гејтс зачекори до олтарот да го каже судбоносното „да“ на нејзиното долгогодишнмо момче, 30-годишниот Најел Насат. Малата интимна церемонија според муслимански обичаи се одржа во петокот на имотот на