притисни ентер »

По скарена постапка донесен законот за изборен законик
По скарена постапка донесен законот за изборен законик

По скарена постапка донесен законот за изборен законик

Законот за изборен законик вечерва беше донесен по скартена постапка. Предлог законот по скратена постапка се донесе со 78 ЗА и 1 против. The post По скарена постапка донесен законот за изборен законик appeared first on Ekonomski.mk .