притисни ентер »

Џеси Џеј ги загуби бебето: Ова е најосаменото чувство на светот
Џеси Џеј ги загуби бебето: Ова е најосаменото чувство на светот

Џеси Џеј ги загуби бебето: Ова е најосаменото чувство на светот

Британската пејачка Џеси Џеј (33) на Инстаграм сподели фотографија на која држи тест за бременост и откри дека го загубила бебето. Во емотивната објава таа раскажа дека неодамна одлучила сама да има бебе, бидејќи цел живот сакала да е мајка. Но, на последниот преглед, лекарите ѝ кажале дека нема срцева акција. Пејачката вели дека сè уште не може да

Џеси Џеј ги загуби бебето: Ова е најосаменото чувство на светот

Џеси Џеј ги загуби бебето: Ова е најосаменото чувство на светот

Британската пејачка Џеси Џеј (33) на Инстаграм сподели фотографија на која држи тест за бременост и откри дека го загубила бебето. Во емотивната објава таа раскажа дека неодамна одлучила сама да има бебе, бидејќи цел живот сакала да е мајка. Но, на последниот преглед, лекарите ѝ кажале дека нема срцева акција. Пејачката вели дека сè … Continue reading

“ГО ЗАГУБИВ БЕБЕТО, НЕГОВОТО СРЦЕ ПРЕСТАНА ДА ЧУКА“: Џеси Џеј расплакана со емотивна исповед

“ГО ЗАГУБИВ БЕБЕТО, НЕГОВОТО СРЦЕ ПРЕСТАНА ДА ЧУКА“: Џеси Џеј расплакана со емотивна исповед

Пејачката Џеси Џеј на социјалните мрежи сподели тажни вести. Имено, пејачката чие вистинско име е Џесика Корниш (33) на Инстаграм сподели фотографија на која е со солзи во очите и пишува дека трагично го изгубила своето неродено бебе, откако немало срцева акција. „Одлучив сама да добијам дете“, започнала Џеси, која во октомври се раздели од партнерот

Џеси Џеј го загубила бебето: Пејачката објави расплакана фотографија на Инстаграм, скршена и очајна: „Неговото срце престана да чука“

Џеси Џеј го загубила бебето: Пејачката објави расплакана фотографија на Инстаграм, скршена и очајна: „Неговото срце престана да чука“

Пејачката Џеси Џеј на Инстаграм откри дека го загубила бебето, кое го зачнала со вештачко оплодување. Имено, пејачката чие вистинско име е Џесика Корниш (33) споделила расплакана фотографија со своите следбеници и го опишала својот пат до бременоста, како и моментот кога ја добила најтажната вест - дека бебето повеќе нема отчукувања на срцето. „Одлучив

Решив сама да одгледувам дете, но неговото срце престана да чука: Тажна исповед на Џеси Џеј по спонтаниот абортус

Решив сама да одгледувам дете, но неговото срце престана да чука: Тажна исповед на Џеси Џеј по спонтаниот абортус

Бројните планови кои ги направила паднале во вода кога ѝ рекле дека срцето на бебето не чука повеќе... Светски познатата пејачка Џеси Џеј преку социјалната мрежа Инстаграм, со фотографијата на која е во кревет и со тест за бременост, објави дека имала спонтан абортус и го загубила бебето. Таа во опширна објава истакна дека смета дека не треба да молчи

ФОТО | Пејачката Џеси Џеј со емотивна објава: Го изгубив бебето, не можам да ги контролирам своите емоции

ФОТО | Пејачката Џеси Џеј со емотивна објава: Го изгубив бебето, не можам да ги контролирам своите емоции

ФОТО | Пејачката Џеси Џеј со емотивна објава: Го изгубив бебето, не можам да ги контролирам своите емоции И.Т Пред 15 секунди EPA/VICTOR LERENA Пејачката Џеси Џеј објави дека доживеала спонтан абортус. Џеси на својот инстаграм-профил објави фотографија на која држи тест за бременост. Таа не откри колку време е бремена, но откри дека на третиот ултразвук

Џеси Џеј расплакана објави емотивна исповед: „Го изгубив бебето, нема срцева акција“

Џеси Џеј расплакана објави емотивна исповед: „Го изгубив бебето, нема срцева акција“

Џеси Џеј објави фотографија на која е со насолзени очи и тест за бременост во раката. Таа си ја отвори душата дека одлучила да има бебе сама, затоа што дете е сè што си посакувала во животот, но на третиот скен немало срцева акција. „Ова утро имам чувство како да немам контрола врз моите емоции. Можеби ќе жалам што сум го објавила ова...“, вели таа

ЕМОТИВНА ИСПОВЕД: Славната пејачка го изгуби нероденото бебе

ЕМОТИВНА ИСПОВЕД: Славната пејачка го изгуби нероденото бебе

ЕМОТИВНА ИСПОВЕД: Славната пејачка го изгуби нероденото бебе Пејачката Џеси Џеј на социјалните мрежи сподели тажни вести. Таа на Инстаграм сподели фотографија на која е со солзи во очите и пишува дека трагично го изгубила своето неродено бебе, откако немало срцева акција. Ова е нејзината емотивната исповед. -Вчера утрото се смеев со пријател, велејќи

„На бебето престана да му чука срцето“, низ солзи раскажа пејачката Џеси Џеј за загубата

„На бебето престана да му чука срцето“, низ солзи раскажа пејачката Џеси Џеј за загубата

Пејачката Џеси Џеј откри дека го изгубила бебето, кое го зачнала со вештачко оплодување. Пејачката чие вистинско име е Џесика Корниш (33) споделила расплакана фотографија на своите следбеници на Инстаграм и го опишала својот пат кон блажената состојба, како и моментот кога ја добила најтажната вест – на бебето веќе не му чука срцето. „Решив сама да