притисни ентер »

Јелена Карлеуша се огласи од карантинот: Покажа колкаво е растојанието меѓу неа и Душко
Јелена Карлеуша се огласи од карантинот: Покажа колкаво е растојанието меѓу неа и Душко

Јелена Карлеуша се огласи од карантинот: Покажа колкаво е растојанието меѓу неа и Душко

Јелена Карлеуша дефинитивно им стави крај на шпекулациите дека се разведува со Душко Тошиќ и дека ја претепал по што викнала полиција. Популарната пејачка сподели дел од атмосферата во својот дом за време на изолацијата поради епидемијата со коронавирусот. Имено, пејачката објави фотографија на која се гледа како таа ужива во својот дом пиејќи вино,

Душко сега е далеку?! По наводите дека е претепана, ЈК се огласила од карантин: Ставила точка на се

Душко сега е далеку?! По наводите дека е претепана, ЈК се огласила од карантин: Ставила точка на се

Прашина која се крена околу наводите на поедини медиуми дека пејачката Јелена Крлеуша е претепана од страна на својот сопруг Душко Тошиќ, и дека полицијата интервенирала, таа во неколку наврати демантирала, а денеска девинитивно ставила точка на сите гласини. Имено, Јелена Карлеуша, која многу активна на социјалните мрежи не се стега да ги изнесува

Душко сега е далеку?! По наводите дека е претепана, ЈК се огласила од карантин: Ставила точка на се

Душко сега е далеку?! По наводите дека е претепана, ЈК се огласила од карантин: Ставила точка на се

Прашина која се крена околу наводите на поедини медиуми дека пејачката Јелена Крлеуша е претепана од страна на својот сопруг Душко Тошиќ, и дека полицијата интервенирала, таа во неколку наврати демантирала, а денеска девинитивно ставила точка на сите гласини. Имено, Јелена Карлеуша, која многу активна на социјалните мрежи не се стега да ги изнесува

Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

Додека речиси цел свет е на пауза поради коронавирусот, па сите изолирани седат дома , Карлеуша најде начин да се забваува. Среќа што се соцјалните мрежи. Попларната пејачка сподели слики и видеа на кој е во „Версаче“ костим за капење каде позира пред огледало. „Јас откако ги изедов сите грицки за карантин во една вечер“ напиша Карлеуша. View this

Конечно разјаснето: Тошиќ не ја тепал Карлеуша, полицијата доаѓала да го контролира неговиот задолжителен карантин

Конечно разјаснето: Тошиќ не ја тепал Карлеуша, полицијата доаѓала да го контролира неговиот задолжителен карантин

И покрај пишувањата на српски „Блиц“ дека српската поп-фолк пејачка Јелена Карлеуша го пријавила својот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ за физичко насилство, сепак утврдено е дека ништо од тоа не е вистинито. Информациите најпрво ги демантираше самиот Тошиќ а потоа и Карлеуша соопшти дека полицијата во нивниот дом доаѓала за да го контролира карантинот

Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

Додека речиси цел свет е на пауза поради коронавирусот, па сите изолирани седат дома , Карлеуша најде начин да се забваува. Среќа што се соцјалните мрежи. Попларната пејачка сподели слики и видеа на кој е во „Версаче“ костим за капење каде позира пред огледало. „Јас откако ги изедов сите грицки за карантин во една вечер“ напиша Карлеуша. View this

Карлеуша со секси фотографии продолжува да ги излудува своите фанови

Карлеуша со секси фотографии продолжува да ги излудува своите фанови

Додека речиси цел свет е на „пауза“ поради коронавирусот со тоа што луѓето се изолирани и седат дома со цел да се спречи ширење на заразата со Ковид- 19. За многумина единствен начин за забава е Интернет и соцјалните мрежи, па така и популарната пејачка Карлеуша сподели што прави додека е во изолација. View this post on Instagram Me after I eat all

Жешка и сексапилна, Карлеуша ги „здрма“ фановите од изолација

Жешка и сексапилна, Карлеуша ги „здрма“ фановите од изолација

Најскандаозната балканска пејачка Јелена Карлеуша повторно докажа дека не и треба многу за да направи врева околу себе и да се најде во сите балкански медиуми. Очигледно во домашна досада заради изолацијата средувајки го гардероберот Јелена решила да го проба својот Версаче костум за капење и да направи „жешко“ изненадување за своите следбеници.

Версаче изолација за Карлеуша

Версаче изолација за Карлеуша

Секој си наоѓа начин како времето поминато во карантин да си го направи поинтересно. Некој чита, некој плете, некој се шминка, а Јелена Карлеуша си прави приватни модни ревии. Таа на Инстаграм објави фотографија со костим за капење со потпис на Версаче, бренд кој, како што можеме да сфатиме и од претходно, ѝ е омилен на балканската музичка дива. View

Јелена Карлеуша објави жешки фотографии од карантин

Јелена Карлеуша објави жешки фотографии од карантин

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави жешки фотки во карантин. Карлеуша на Инстаграм сподели неколку  фотографии и кратки видеа во костим за капење. Најпрвин оние од реалноста, каде фолк дивата се разголе во „Версаче“ костим за капење. View this post on Instagram Take me back 🙏🏻😍 #maldives Kada se sav ovaj haos završi, vraćam se u ovaj raj na