притисни ентер »

Трамп: Еден ден Иран ќе ме повика за да се договориме

Трамп: Еден ден Иран ќе ме повика за да се договориме

Заев: Ве повикувам заедно да ја прославиме поканата за НАТО на 14 јули во 15 градови низ Македонија Бугарското МНР ја поздрави поканата до Македонија за НАТО Осум дена притвор за градоначалникот Самитот на НАТО почна со „офанзива“ на Трамп против Германија Уапсен градоначалникот на Ново Село и уште четворица други за шверц на цигари Тереза Меј: Договорот

Трамп: Јас сум многу стабилен гениј

Трамп: Јас сум многу стабилен гениј

Заев: Ве повикувам заедно да ја прославиме поканата за НАТО на 14 јули во 15 градови низ Македонија Бугарското МНР ја поздрави поканата до Македонија за НАТО Осум дена притвор за градоначалникот Самитот на НАТО почна со „офанзива“ на Трамп против Германија Уапсен градоначалникот на Ново Село и уште четворица други за шверц на цигари Тереза Меј: Договорот

Германски суд дозволи екстрадиција на Пуџдемон во Шпанија

Германски суд дозволи екстрадиција на Пуџдемон во Шпанија

Заев: Ве повикувам заедно да ја прославиме поканата за НАТО на 14 јули во 15 градови низ Македонија Бугарското МНР ја поздрави поканата до Македонија за НАТО Осум дена притвор за градоначалникот Самитот на НАТО почна со „офанзива“ на Трамп против Германија Уапсен градоначалникот на Ново Село и уште четворица други за шверц на цигари Тереза Меј: Договорот

Тачи: Косово го губи моментот за постигнување договор со Србија

Тачи: Косово го губи моментот за постигнување договор со Србија

Официјално: Столтенберг ја објави поканата за Македонија Шекеринска, Османи, Пендаровски: Македонија ја заслужи поканата од НАТО (Видео) Заев за ББЦ: Анкетите покажуваат дека референдумот ќе успее (Видео) Самитот на НАТО почна со „офанзива“ на Трамп против Германија Уапсен градоначалникот на Ново Село и уште четворица други за шверц на цигари Тереза

Салвини: Италија нема да прима мигранти назад од Германија

Салвини: Италија нема да прима мигранти назад од Германија

Официјално: Столтенберг ја објави поканата за Македонија Шекеринска, Османи, Пендаровски: Македонија ја заслужи поканата од НАТО (Видео) Заев за ББЦ: Анкетите покажуваат дека референдумот ќе успее (Видео) Самитот на НАТО почна со „офанзива“ на Трамп против Германија Уапсен градоначалникот на Ново Село и уште четворица други за шверц на цигари Тереза

Турција добива руски противвоздушни системи Ц-400, САД се закануваат со санкции

Турција добива руски противвоздушни системи Ц-400, САД се закануваат со санкции

Официјално: Столтенберг ја објави поканата за Македонија Шекеринска, Османи, Пендаровски: Македонија ја заслужи поканата од НАТО (Видео) Заев за ББЦ: Анкетите покажуваат дека референдумот ќе успее (Видео) Самитот на НАТО почна со „офанзива“ на Трамп против Германија Уапсен градоначалникот на Ново Село и уште четворица други за шверц на цигари Тереза

Нетанјаху и Путин ќе разговараат за регионалните конфликти

Нетанјаху и Путин ќе разговараат за регионалните конфликти

Заев со владина делегација на Самитот на шефови на држави и влади на НАТО во Брисел Членство во НАТО по конечно спроведување на процедурите Шекеринска: Историски ден за Македонија Самитот на НАТО почна со „офанзива“ на Трамп против Германија Уапсен градоначалникот на Ново Село и уште четворица други за шверц на цигари Тереза Меј: Договорот помеѓу Македонија

Кина влезе во 20 најиноватовни економии на светот

Кина влезе во 20 најиноватовни економии на светот

1ТВ дознава: Мајката на ѕверски претепаното бебе задржана во полиција (Видео) Робертсон: Напредокот на Македонија се должи на храброто лидерство и успешните реформи (Видео) Шекеринска: Го постигнавме невозможното, Македонија седнува на иста маса со светските велесили (Видео) Димитров: Заслужуваме чиста одлука за почеток на преговори Обединети за Македонија

Лице од струшко Теферич пронајдено мртво во автомобил

Лице од струшко Теферич пронајдено мртво во автомобил

1ТВ дознава: Мајката на ѕверски претепаното бебе задржана во полиција (Видео) Робертсон: Напредокот на Македонија се должи на храброто лидерство и успешните реформи (Видео) Шекеринска: Го постигнавме невозможното, Македонија седнува на иста маса со светските велесили (Видео) Димитров: Заслужуваме чиста одлука за почеток на преговори Обединети за Македонија

Најмалку десет лица се убиени во нападот во Џалалабад

Најмалку десет лица се убиени во нападот во Џалалабад

1ТВ дознава: Мајката на ѕверски претепаното бебе задржана во полиција (Видео) Робертсон: Напредокот на Македонија се должи на храброто лидерство и успешните реформи (Видео) Шекеринска: Го постигнавме невозможното, Македонија седнува на иста маса со светските велесили (Видео) Димитров: Заслужуваме чиста одлука за почеток на преговори Обединети за Македонија