притисни ентер »

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето
Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова ја објавија првата фотографија од нивното трето дете. Двојката го држеше во тајност породувањето се до самиот крај. „Моето сонце“, кратко напишале Енрике и Ана, на фотографијата од бебето која ја споделија на „Инстаграм“. Енрике на својот профил објави фотографија на која ја држи ќерка

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова ја објавија првата фотографија од нивното трето дете. Двојката го држеше во тајност породувањето се до самиот крај. „Моето сонце“, кратко напишале Енрике и Ана, на фотографијата од бебето која ја споделија на „Инстаграм“. Енрике на својот профил објави фотографија на која ја држи ќерка

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова ја објавија првата фотографија од нивното трето дете. Двојката го држеше во тајност породувањето се до самиот крај. „Моето сонце“, кратко напишале Енрике и Ана, на фотографијата од бебето која ја споделија на „Инстаграм“. Енрике на својот профил објави фотографија на која ја држи ќерка

Бебето на Енрике Иглесијас и Ана Курникова направи “бум” на интернет

Бебето на Енрике Иглесијас и Ана Курникова направи “бум” на интернет

Познатиот музичар Енрике Иглесијас и неговата сопруга, тенисерката Ана Курникова неодамна добија ќерка. Јавноста не беше запознаена за новата бременост на Ана, а медиумите ја објавија среќната вест неколку дена по раѓањето на бебето. Пејачот на Инстаграм покажа како ја држи својата ќерка во раце веднаш по раѓањето. „Моето“, напишал тој, а честитки

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две фотографии, едната каде бебе и лежи на градите , додека Енрике и го бакнува челото, а другата каде позира

Енрике Иглесијас ја објави првата фотографија од новородената ќерка

Енрике Иглесијас ја објави првата фотографија од новородената ќерка

фото: ројтерс Пред неколку дена Енрике Иглесијас и Ана Курникова за првпат станаа родители, а тенисерката се породи во тајност. Овој познати пар доби ќерка, а името се уште не е познато. Енрике на својот „Инстаграм“ профил ги објави првите фотографии од бебето. Популарниот пејач во рацете ја држи ќерката, а со овој негов потег предизвика многубројни

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две фотографии, едната каде бебе и лежи на градите , додека Енрике и го бакнува челото, а другата каде позира

Енрике Иглесијас објави прва фотографија со ќерката - честитки пристигнуваат од сите страни

Енрике Иглесијас објави прва фотографија со ќерката - честитки пристигнуваат од сите страни

Енрике Иглесијас и тенисерката Ана Курникова неодамна добија ќерка, а сега познатиот пејач објави прва фотографија со неа на Инстаграм. Пејачот покажа како ја држи својата ќерка во раце веднаш по раѓањето. „Мојот зрак сонце“, напишал тој, а честитките веднаш почнале да стигаат од сите страни. View this post on Instagram My Sunshine 01.30.2020 A post

Први фотографии од новородената ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Први фотографии од новородената ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две фотографии, едната каде бебе и лежи на градите, додека Енрике и го бакнува челото, а другата каде позира

Прва фотографија со штотуку родената ќеркичка: „Моето сонце“

Прва фотографија со штотуку родената ќеркичка: „Моето сонце“

Популарниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова пред две недели го дочекаа третото дете, а за оваа бременост знаеја само најблиските членови на семејството. Судејќи по фотографијата, која пејачот на објави на својот инстаграм-профил, тој присуствувал на породувањето и ја зел во раце својата наследничка непосредно по нејзиното