притисни ентер »

Ќе те најдам и пред твоите очи ќе ја силувам мајка ти!
Ќе те најдам и пред твоите очи ќе ја силувам мајка ти!

Ќе те најдам и пред твоите очи ќе ја силувам мајка ти!

Ужасни работи и се случија на српската тенисерка Наталија Стевановиќ, по поразот во квалификациите за турнирот во Гвадалахара. Србинката која сезонава блескаше на Вимблдон, беше поразена од Американката Марија Матеас со 6:3, 7:5. Наталија водеше со 5:2 во вториот сет, но на крајот го загуби и потоа почнаа навредите. „Што да кажам после ова? Дали треба

Српска тенисерка преживува хорор: Ќе те најдам и ќе ја силувам мајка ти пред твои очи

Српска тенисерка преживува хорор: Ќе те најдам и ќе ја силувам мајка ти пред твои очи

Српската тенисерка Наталија Стевановиќ преживува хорор откако доживеа пораз во квалификациите за турнирот во Гвадалахара. Таа е поразена од Американката, Марија Матеас со 0-2, а гневот го предизвикала поради тоа што во вториот сет водела со 5-2. Веројатно луѓе кои се занимаваат со обложување загубиле многу пари по што следувале грозни пораки кон неа

Српска тенисерка изгуби, па доби закани со смрт и силување!

Српска тенисерка изгуби, па доби закани со смрт и силување!

Српската тенисерка Наталија Стевановиќ неодамна загуби во квалификациите за турнирот во Гвадалахара од Марија Матеас со 2:0 во сетови (3:6, 5:7), а по мечот откри дека добила застрашувачки закани на социјалните мрежи. Стевановиќ беше фаворит според обложувалници, па многу обложувачи типувале на нејзина победа, а откако изгубила се појавиле многу револтирани

Српска тенисерка објави страшни пораки: Ќе те најдам и ќе те силувам, ќе те распарчам!

Српска тенисерка објави страшни пораки: Ќе те најдам и ќе те силувам, ќе те распарчам!

Ужасни работи и се случија на Наталија Стевановиќ по поразот во квалификациите за турнирот во Гвадалахара, Мексико. Србинката која сезонава блескаше на Вимблдон беше поразена од Американката Марија Матеас со 6-3, 7-5. Стевановиќ водеше со 5-2 во вториот сет, но на крајот го загуби и потоа почнаа навредите. „Што да кажам после ова? Дали треба да се

Ужас: Српска тенисерка изгуби, па обложувачи и се закануваа со смрт и силување!

Ужас: Српска тенисерка изгуби, па обложувачи и се закануваа со смрт и силување!

Време е за дерби викенд: Интер - Милан, во битка за Милано! ↓↓↓ Српската тенисерка Наталија Стевановиќ неодамна загуби во квалификациите за турнирот во Гвадалахара од Марија Матеас со 2:0 во сетови (3:6, 5:7), а по мечот откри дека добила застрашувачки закани на социјалните мрежи. Стевановиќ беше фаворит според обложувалници, па многу обложувачи типувале

Српска тенисерка доби гнасни закани од обложувачи – ѝ најавуваат и силување

Српска тенисерка доби гнасни закани од обложувачи – ѝ најавуваат и силување

Српската тенисерка Наталија Стевановиќ загуби во неодамнешното финале од квалификациите на турнирот во Гвадалахара од Марија Матеас (3-6, 5-7), а по мечот откри какви застрашувачки пораку добила на социјалните мрежи поради овој неуспех. Таа била фаворит според обложувалниците, поради што нејзиното име се нашло на ливчињата на многу пасионирани обложувачи,

Српска тенисерка добива смртни закани: Наталија ги откри пораките што ги добила

Српска тенисерка добива смртни закани: Наталија ги откри пораките што ги добила

Српската тенисерка Наталија Стојановиќ на социјалните мрежи објави дека добивала смртни закани. Стевановиќ не успеа да влезе во главната ждрепка на турнирот во Гвадалахара, бидејќи Матија Матеас во квалификациското финале беше подобра од неа со 6:3, 7:5, по два часа и 12 минути игра. По тој натпревар, Наталија на Инстаграм доби многу навредливи и заканувачки

Ужас: Српска тенисерка загуби меч па доби закани со смрт и силување!

Ужас: Српска тенисерка загуби меч па доби закани со смрт и силување!

Српската тенисерка Наталија Стевановиќ неодамна загуби во квалификациите за турнирот во Гвадалахара од Марија Матеас со 2:0 во сетови (3:6, 5:7), а по мечот откри дека добила застрашувачки закани на социјалните мрежи. Стевановиќ беше фаворит според обложувалници, па многу обложувачи типувале на нејзина победа, а откако изгубила се појавиле многу револтирани