притисни ентер »

Двајца другари шетале по улица и предизвикувале куче, а потоа..

Двајца другари шетале по улица и предизвикувале куче, а потоа..

Двајца пријатели шетале по улица и веројатно од досада предизвикувале куче, но веројатно не очекувале дека кучето вака ќе реагира… © Порта.мк Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината што се превзема.