притисни ентер »

„Облечи се, бабо!“: Славната убавица нападната од хејтерите поради фотка во бикини
„Облечи се, бабо!“: Славната убавица нападната од хејтерите поради фотка во бикини

„Облечи се, бабо!“: Славната убавица нападната од хејтерите поради фотка во бикини

Чешкиот супермодел Паулина Поришкова (59) им пркоси на хејтерите со објавите на социјалните мрежи. По завршувањето на манекенската кариера, таа стана поборник за здраво стареење и прифаќање на промените на лицето и телото. Не се плаши да оди против општествените норми. На својот инстаграм-профил, каде што ја следат повеќе од милион корисници, таа редовно

На поранешната манекенка и кажуваат дека е премногу стара за бикини фотографии: Таа ги игнорира и продолжува

На поранешната манекенка и кажуваат дека е премногу стара за бикини фотографии: Таа ги игнорира и продолжува

Чешкиот супермодел Паулина Поризкова (59) им пркоси на „хејтерите“ со објави на социјалните мрежи. Откако престана да се занимава со манекенство, Паулина стана поборник за здраво стареење и прифаќање на промените на лицето и телото. Не се плаши да оди против општествените норми. View this post on Instagram A post shared by Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)