притисни ентер »

Дневен хорoскоп
Дневен хорoскоп

Дневен хорoскоп

ОВЕН Имате прилично многу обврски пред себе. Потрудете се да бидете поорганизирани и смирено да и пристапите на работата. Ве очекуваат помали несогласувања со саканата личност со која имате различни ставови. Проблеми со забите. БИК Ве очекуваат нови случувања на работно поле, пред вас се промени какви посакувате подолго време. Вашиот однос со саканата

Дневен хороскоп за 14. февруари 2020 година

Дневен хороскоп за 14. февруари 2020 година

Водолија 21.1.-19.2. Љубов Секој има свој став , но проблем настанува кога има два става во заедничкиот живот. Денеска ќе мора да се соочите со ова. Кариера Отворената соработка со другите е единствениот начин за даси го подобрите својот статус на работното место. Здравје и совет Бидете мудри. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Ви претстои пријатно излегување

Дневен хороскоп: Скорпиите добро ќе се чувствуваат, Рибите ќе се забавуваат

Дневен хороскоп: Скорпиите добро ќе се чувствуваат, Рибите ќе се забавуваат

Овен Денес на работа ќе го дадете својот максимум. Вредни сте и тоа го гледаат сите околу вас. Поради тоа очекувајте пофалби или напредок. Подобро организирајте ги своите обврски. Можете да се потпрете на други ако ви требаат некои услуги. Бик Размислете добро дали сакате да трошите пари на некое патување, ако не сте ги платиле сметките. Денес бидете

Дневен хороскоп 14.02.2020

Дневен хороскоп 14.02.2020

Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се максимално да и се посветите на работата. На моменталното работно место ќе ви бидат дадени големи шанси. Во љубовта можно е да се чувствувате малку осамено. Бик (21.04 – 21.05) Потрудете се денес да не се впуштате во конфликти со надредените, можно е лошо да завршите. Во љубовта денес нема да имате време за партнерот,

Дневен хороскоп 14.02.2020

Дневен хороскоп 14.02.2020

Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се максимално да и се посветите на работата. На моменталното работно место ќе ви бидат дадени големи шанси. Во љубовта можно е да се чувствувате малку осамено. Бик (21.04 – 21.05) Потрудете се денес да не се впуштате во конфликти со надредените, можно е лошо да завршите. Во љубовта денес нема да имате време за партнерот,

Неповолен ден за Шкорпијата, одлични шанси за Овенот: Дневен хороскоп (14.02.2020)

Неповолен ден за Шкорпијата, одлични шанси за Овенот: Дневен хороскоп (14.02.2020)

ИЗВОР Скопје24 | февруари 14, 2020 Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се максимално да и се посветите на работата. На моменталното работно место ќе ви бидат дадени големи шанси. Во љубовта можно е да се чувствувате малку осамено. Бик (21.04 – 21.05) Потрудете се денес да не се впуштате во конфликти со надредените, можно е лошо да завршите. Во љубовта денес

Хороскоп за петок, 14 февруари

Хороскоп за петок, 14 февруари

Овен ЉУБОВ: Ќе бидете особено во добро расположение и ќе ве интересира љубовта, што ќе ве направи среќни. Loading... РАБОТА: Проблеми со авторитетите. ЗДРАВЈЕ: Чувствително. Бик ЉУБОВ: Ќе имате можност да комуницирате со личноста што ви се допаѓа. РАБОТА: Бидете сигурни дека ја правите вистинската работа. ЗДРАВЈЕ: Слабо. Близнаци ЉУБОВ: Љубовта ќе

Дневен хороскоп за 14 февруари

Дневен хороскоп за 14 февруари

ОВЕ Н Очекувајте позитивни промени на полето на работа. Судбината е на ваша страна. Сè поблиску сте до нова врска со личност за која не сте очекувале дека ќе ја освоите. Внимавајте на здравјето. Можна е појава на температура. БИК Работата ви создава притисок. Имате впечаток дека ви се потребни некакви промени кон подобро. Пред вас е период во кој потребно

Хороскоп за денес (14.02) среда

Хороскоп за денес (14.02) среда

ОВЕН Имате прилично многу обврски пред себе. Потрудете се да бидете поорганизирани и смирено да и пристапите на работата. Ве очекуваат помали несогласувања со саканата личност со која имате различни ставови. Проблеми со забите. БИК Ве очекуваат нови случувања на работно поле, пред вас се промени какви посакувате подолго време. Вашиот однос со саканата

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Овие знаци ќе имаат посебна среќа во ЉУБОВТА

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Овие знаци ќе имаат посебна среќа во ЉУБОВТА

ОВЕН Новите околности водат кон добри промени на ова поле. Судбината ви е наклонета. Се повеќе се приближувате кон личноста која делува како неочекуван избор на партнер за вас.  Покачена температура. БИК Вашата работа се повеќе ви создава притисок и имате впечаток дека, конечно, сте подготвени за промени. Пред вас е период во кој ќе бидете подготовени