притисни ентер »

Ријана во тренди џемпер фустан од познатиот унгарски бренд Нанушка
Ријана во тренди џемпер фустан од познатиот унгарски бренд Нанушка

Ријана во тренди џемпер фустан од познатиот унгарски бренд Нанушка

Веќе е повеќе од сигурно дека Ријана е една од најголемите трендсетерки во светот, а тоа го докажа и вчеравечер кога се појави во шик плетен фустан од познатиот унгарски бренд Нанушка на вечера во Санта Моника. Како и секогаш, таа изгледаше супер стилски во ова урбано парче од брендот што го обожаваат и нејзините познати колешки, а фустанот таа го