притисни ентер »

На Лила едвај ѝ ги собра градите во градникот
На Лила едвај ѝ ги собра градите во градникот

На Лила едвај ѝ ги собра градите во градникот

Водителката Лила Филиповска повторно „предизвика бура“ на Инстаграм, откако сподели фотографија на која е сликана во градник од тантела. Под фотографијата таа напиша „Подобро да те мрзат за тоа што си, отколку да те сакаат за нешто што не си“. View this post on Instagram It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are