притисни ентер »

Синот на Дара Бубамара си ја фали мајка му во танга
Синот на Дара Бубамара си ја фали мајка му во танга

Синот на Дара Бубамара си ја фали мајка му во танга

Српската фолк пејачка Дара Бубамара објави провокативна фотографии на која е во танга боди, а синот Коста напиша коментар на социјалната мрежа. View this post on Instagram Little girls with dreams become women with vision❤️🥰🥰🥰Foto @andrejadamnjanovic @👗 @marinaaasworld @zoransekicki @makeupdespot A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official)

Дара Бубамара сподели фотографија во танга, а нејзиниот 10 годишен син ги запрепасти сите со неговиот коментар за неговата мајка

Дара Бубамара сподели фотографија во танга, а нејзиниот 10 годишен син ги запрепасти сите со неговиот коментар за неговата мајка

Дара Бубамара сподели фотографија во танга, а нејзиниот 10 годишен син ги запрепасти сите со неговиот коментар за неговата мајка (ФОТО) Познатата пејачка Дара Бубамара објави фотографија на својот Инстаграм профил со што ги излуди фановите. Имено станува збор за фотографија на која пејачката е облечена во бикини костим со танга, а она што најмногу

Дара Бубамара објави провокативна фотографија, па синот Коста ѝ остави коментар - сите зборуваат за ова

Дара Бубамара објави провокативна фотографија, па синот Коста ѝ остави коментар - сите зборуваат за ова

Пејачката Дара Бубамара објави провокативни фотографии од кои им го помати умот на припадниците од посилниот пол, а уште поголм шок предизвика коменатрот на нејзиниот десегодишен син Константин. „Мамо, најјака си“, гласи коментарот, после кој сите го поздравуваа на Инсатграм, а меѓу другото и неговата мајка. ФОТО:ИНСТАГРАМ/ДАРАБУБАМАРА

Мама во танга, синот со порака: МАМО НАЈЈАКА СИ!

Мама во танга, синот со порака: МАМО НАЈЈАКА СИ!

Една од најскандалозните фолкерки од соседството Дара Бубамара повторно ја шокираше јавноста со една своја објава на социјалните мрежи. Имено, Дара објави фотографија на која е во танга боди - и не дека тоа е нешто невидено. Да не се лажеме имала Дара и поспектакуларни (порно) изданија. Најскандалозен во случајов е коментарот на нејзиниот десетгодишен

Мама во танга, синот со порака: МАМО НАЈЈАКА СИ!

Мама во танга, синот со порака: МАМО НАЈЈАКА СИ!

Една од најскандалозните фолкерки од соседството Дара Бубамара повторно ја шокираше јавноста со една своја објава на социјалните мрежи. Имено, Дара објави фотографија на која е во танга боди - и не дека тоа е нешто невидено. Да не се лажеме имала Дара и поспектакуларни (порно) изданија. Најскандалозен во случајов е коментарот на нејзиниот десетгодишен

Дара Бубамара по танга се пофали со што располага, а синот Коста напиша коментар и направи хаос на социјалната мрежа

Дара Бубамара по танга се пофали со што располага, а синот Коста напиша коментар и направи хаос на социјалната мрежа

фото:инстаграм/дарабубамара Пејачката Дара Бубамара објави провокативни фотографии од кои им го помати умот на припадниците од посилниот пол, а уште поголм шок предизвика коменатрот на нејзиниот десегодишен син Константин. „Мамо, најјака си“, гласи коментарот, после кој сите го поздравуваа на Инсатграм, а меѓу другото и неговата мајка. фото:инстаграм/дарабубамара