притисни ентер »

Совршени стилови за патување!
Совршени стилови за патување!

Совршени стилови за патување!

Земаме идеи од најпознатите модни блогери! Дали веќе знаете што да облечете за следното патување или лет? Патување секогаш е примамливо, но понекогаш е тешко и долго, па мора да ја изберете вистинската облека. Да изгледате елегантно, а во исто време да не се чувствувате непријатно, тоа е вистинската лекција на која модните блогери можат да нè научат

Дводелните сетови и понатаму се хит!

Дводелните сетови и понатаму се хит!

Магијата на овие комплети е во тоа што имате целосен изглед. Но, горниот и долниот дел можат да се носат потполно одделно бидејќи се посебни компоненти кои можат да се комбинираат и со други парчиња облека кои ги имате. Ако одберете да ги носите овие сетови, сигурно нема да се грижите околу комбинациите, а ќе бидете во тренд. Во продолжение погледнете

Тексас кошула - Омиленото модно парче за лето 2019

Тексас кошула - Омиленото модно парче за лето 2019

Кога ќе се земе предвид дека температурата во лето може да биде променлива, веројатно и вие сакате да се облекувате слоевито. Оваа сезона, за летните постудени ноќи, како вистински хит се покажаа тексас кошулите. Овие кошули одлично се комбинираат со речиси секој изглед, а се многу подобра и полесна опција од тексас јакните. Уште пред неколку години,