притисни ентер »

УЛОВЕНА: ЛЕЈДИ ГАГА ЈА КОПИРА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША
УЛОВЕНА: ЛЕЈДИ ГАГА ЈА КОПИРА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША

УЛОВЕНА: ЛЕЈДИ ГАГА ЈА КОПИРА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША

Јелена Карлеуша е една од најдобро стилизираните познати личности во соседството, а често и светските ѕвезди ја копираат. Последна во низата е токму Лејди Гага, која неодамна на себе ставила моден додаток кој Карлеуша го носеше во 2018. Станува збор за додаток направен од банкноти. Јелена под оваа „наметка“ тогаш носеше црна комбинација, а Лејди Гага

Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Пејачката Лејди Гага ја копирала Jелена Карлеуша. Така барем се фали во јавност српската пејачка, откако Лејди Гага  облече фустан, кој наводно фолк пејачката го носела пред три години. Станува збор за фустан накитен со лажни пари, со кој Карлеуша се појави во него пред три години во Ѕвездите на Гранд. Карлеуша ја објави фотографијата од Лејди Гага

Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Пејачката Лејди Гага ја копирала Jелена Карлеуша. Така барем се фали во јавност српската пејачка, откако Лејди Гага  облече фустан, кој наводно фолк пејачката го носела пред три години. Станува збор за фустан накитен со лажни пари, со кој Карлеуша се појави во него пред три години во Ѕвездите на Гранд. Карлеуша ја објави фотографијата од Лејди Гага

Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Пејачката Лејди Гага ја копирала Jелена Карлеуша. Така барем се фали во јавност српската пејачка, откако Лејди Гага  облече фустан, кој наводно фолк пејачката го носела пред три години. Станува збор за фустан накитен со лажни пари, со кој Карлеуша се појави во него пред три години во Ѕвездите на Гранд. Карлеуша ја објави фотографијата … Continue reading

Лејди Гага ја ископира Карлуеша: Се појави со истиот моден додаток поради кој Јелена ја критикуваа пред три години

Лејди Гага ја ископира Карлуеша: Се појави со истиот моден додаток поради кој Јелена ја критикуваа пред три години

Лејди Гага ја ископира Јелена Карлеуша, со тоа што се појави со истиот додаток кој балканската ѕвезда го носеше уште пред три години... Титулата модна икона, Јелена Карлеуша не ја доби толку лесно. Всушност, балканската пејачка со години добива пофалби не само од водечките креатори, туку од бројни светски ѕвезди, а повеќе пати се уверивме и колку често

Јелена објасни им која е мама – Лејди Гага го ископира стајлингот на Карлеуша од 2018-та година

Јелена објасни им која е мама – Лејди Гага го ископира стајлингот на Карлеуша од 2018-та година

Лејди Гага се покри со истиот детаљ што го донесе Јелена Карлеуша пред три години. Станува збор за шал во форма на лажни банкноти во низа, со кои Јелена одеше на сетот на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ на 15 октомври 2018 година. Како што обично се случува со обожавателите на поп -ѕвездата, фотографијата на Гага беше споделена на бројни страници, споредувајќи

Лејди Гага ја ископира Карлеуша!

Лејди Гага ја ископира Карлеуша!

Јелена Карлеуша е една од најдобро стилизираните познати личности во соседството, а често и светските ѕвезди ја копираат. Последна во низата е токму Лејди Гага, која неодамна на себе ставила моден додаток кој Карлеуша го носеше во 2018. Станува збор за додаток направен од банкноти. View this post on Instagram A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Карлеуша го носеше овој детаљ уште во 2018 година, а Лејди Гага го ископира дури денес – на која пејачка подобро и стои

Карлеуша го носеше овој детаљ уште во 2018 година, а Лејди Гага го ископира дури денес – на која пејачка подобро и стои

Карлеуша го носеше овој детаљ уште во 2018 година, а Лејди Гага го ископира дури денес – на која пејачка подобро и стои (ФОТО) Јелена Карлеуша е една од најдобро стилизираните српски пејачки во регионот, а светските ѕвезди често ја копираат. Така беше и овој пат. Имено, Лејди Гага инспирирана од Јелена Карлеуша неодамна на едно случување понесе еден

Луѓе, ова е вистина: Гага ја копира Карлеуша: Погледнете што облече познатата светска ѕвезда!

Луѓе, ова е вистина: Гага ја копира Карлеуша: Погледнете што облече познатата светска ѕвезда!

Лејди Гага стави исти детали на себе какви што Јелена Карлеуша носеше уште пред три години. Станува збор за шал во облик на лажни долари наредени во низа, со кои Јелена прошета на „Ѕвездите на Гранд“ на 15 октомври 2018 година. Армијата од фанови на Јелена веднаш штом ја виде Гага започна да ја објавува насекаде по социјалните мрежи, сакајќи да укажат