притисни ентер »

Неделен хороскоп: 3-10 февруари
Неделен хороскоп: 3-10 февруари

Неделен хороскоп: 3-10 февруари

Оваа недела ни носи убави љубовни моменти. Овен Кога станува збор за работата, никому не му  е јасно како успевате да ги завршите сите работи. Изгледа како се да ви оди лесно. Но, вие најдобро ја знаете вистината. Ако сте во врска, вашиот партнер влече на своја страна, но не се предавате така лесно. Не е ништо страшно во прашање, само морате да седнете

Неделен хороскоп: 3-10 февруари

Неделен хороскоп: 3-10 февруари

Оваа недела ни носи убави љубовни моменти. Овен Кога станува збор за работата, никому не му е јасно како успевате да ги завршите сите работи. Изгледа како се да ви оди лесно. Но, вие најдобро ја знаете вистината. Ако сте во врска, вашиот партнер влече на своја страна, но не се предавате така лесно. Не е ништо страшно во прашање, само морате да седнете

Неделен хороскоп: 3-10 февруари

Неделен хороскоп: 3-10 февруари

Неделен хороскоп: 3-10 февруари Оваа недела ни носи убави љубовни моменти. Овен Кога станува збор за работата, никому не му  е јасно како успевате да ги завршите сите работи. Изгледа како се да ви оди лесно. Но, вие најдобро ја знаете вистината. Ако сте во врска, вашиот партнер влече на своја страна, но не се предавате така лесно. Не е ништо страшно

Мир за Лавот, многу љубовни ситуации за Бикот и проблеми за Стрелецот – Неделен хороскоп (11-17.02.2019 )

Мир за Лавот, многу љубовни ситуации за Бикот и проблеми за Стрелецот – Неделен хороскоп (11-17.02.2019 )

ИЗВОР Скопје24 | февруари 11, 2019 Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Имате чувство дека на деловен план се се распаѓа, а не знаете како да го спречите тоа. Смиете се и размислете за се, ќе сфатите дека хаосот не е толку голем. ЉУБОВ: Без значајни промени на љубовен план, без оглед дали сте во брак, долга врска или пак сте слободни. ЗДРАВЈЕ: Лош имунолошки

Дневен хороскоп за 11 февруари

Дневен хороскоп за 11 февруари

Овните планираат брак, Јарците уживаат во флертот и вниманието од другите. Прочитајте го хороскопот за 11 февруари. Овен За вас доаѓа можност за напредок и подобра заработка. Ако имате планови за брак, денеска е ден да ги разјасните сите детали околу тоа. Без проблеми на полето на здравјето. Бик Имате среќа при остварување на професионални контакти

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

Овните планираат брак, Јарците уживаат во флертот и вниманието од другите. Прочитајте го хороскопот за 11 февруари. Овен За вас доаѓа можност за напредок и подобра заработка. Ако имате планови за брак, денеска е ден да ги разјасните сите детали околу тоа. Без проблеми на полето на здравјето. Бик Имате среќа при остварување на професионални контакти

Дневен хороскоп за 11 февруари

Дневен хороскоп за 11 февруари

Овен На деловен план денес е денот кога треба да покажете дека стè подготвени на каков било компромис. Вашиот цврст карактер може да ви донесе некакви проблеми. Денешниот ден е поволен за остварување на нови познанства и необврзувачки флерт, кој нема да премине во врска. На здравствено поле, чувствителен сте во пределот на вратот. Бик Денес ќе ви се

Дневен хороскоп - убав ден исполнет со позитивни работи за овој хороскопски знак

Дневен хороскоп - убав ден исполнет со позитивни работи за овој хороскопски знак

Овните планираат брак, Јарците уживаат во флертот и вниманието од другите. Прочитајте го хороскопот за 11 февруари. Овен За вас доаѓа можност за напредок и подобра заработка. Ако имате планови за брак, денеска е ден да ги разјасните сите детали околу тоа. Без проблеми на полето на здравјето. Бик Имате среќа при остварување на професионални контакти

Дневен хороскоп за 11 февруари

Дневен хороскоп за 11 февруари

Овен На деловен план денес е денот кога треба да покажете дека стè подготвени на каков било компромис. Вашиот цврст карактер може да ви донесе некакви проблеми. Денешниот ден е поволен за остварување на нови познанства и необврзувачки флерт, кој нема да премине во врска. На здравствено поле, чувствителен сте во пределот на вратот. Бик Денес ќе ви се

Дневен хороскоп за 11 февруари

Дневен хороскоп за 11 февруари

Дневен хороскоп за 11 февруари Овните планираат брак, Јарците уживаат во флертот и вниманието од другите. Прочитајте го хороскопот за 11 февруари. Овен За вас доаѓа можност за напредок и подобра заработка. Ако имате планови за брак, денеска е ден да ги разјасните сите детали околу тоа. Без проблеми на полето на здравјето. Бик Имате среќа при остварување