притисни ентер »

ВИДЕО+ФОТО | Били Ајлиш како Мерилин Монро: Тинејџерската ѕвезда на Мет Гала се појави во најгламурозно издание досега
ВИДЕО+ФОТО | Били Ајлиш како Мерилин Монро: Тинејџерската ѕвезда на Мет Гала се појави во најгламурозно издание досега

ВИДЕО+ФОТО | Били Ајлиш како Мерилин Монро: Тинејџерската ѕвезда на Мет Гала се појави во најгламурозно издание досега

ВИДЕО+ФОТО | Били Ајлиш како Мерилин Монро: Тинејџерската ѕвезда на Мет Гала се појави во најгламурозно издание досега М.Р Пред 5 минути epa09466770 Billie Eilish poses on the red carpet for the 2021 Met Gala, the annual benefit for the Metropolitan Museum of Art's Costume Institute, in New York, New York, USA, 13 September 2021. The event coincides

Комбо на денот: Како Мерлин Монро - Били Ајлиш се појави во досега невидено издание на МЕТ Гала

Комбо на денот: Како Мерлин Монро - Били Ајлиш се појави во досега невидено издание на МЕТ Гала

фото:Janet Mayer/Startraksphoto.com / INSTAR Images / Profimedia Најпопуларната тинејџерка во светот ги воодушеви присутните на синоќешната Мет Гала, кога се појави пред Музејот на модерна уметност во Њујорк во долг, луксузен фустан во кајсија боја, со фризурата на легендарната Мерилин Монро. Името на овогодинешната церемонија беше „Во Америка: Лексикон