притисни ентер »

Плејбој објави нова фотографија од најпознатата зајачица
Плејбој објави нова фотографија од најпознатата зајачица

Плејбој објави нова фотографија од најпознатата зајачица

Екипата од најпознатиот машки магазин на светот секојдневно објавува стари фотографии од убавиците кои се фотографирале за овој магазин. Таму може да се видат некои од најубавите жени од шеесеттите па се до денес. Но, најмногу внимание привлече најпознатата Плејбој зајачица Памела Андерсон со фотографија на која таа е потполно гола. View this post

(ФОТО +18) Плејбој обајави уште една „жешка“ фотографија со Памела Андерсон – носи само штикли

(ФОТО +18) Плејбој обајави уште една „жешка“ фотографија со Памела Андерсон – носи само штикли

Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат. Екипата од најпознатиот машки магазин во светот секојдневно објавува стари фотки и голи убавици , па таму можат да се видат некои од најубавите голи жени од 60-те па се до денес. Најмногу внимение, секако, привлекуваат најпознатите „Плејбој

„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

На сликата таа е целосно гола во секси штикли, држи луле и има свилена наметка, а притоа заводливо гледа во камерата. Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат. Екипата од најпознатиот машки магазин во светот секојдневно објавува стари фотки и голи убавици , па таму

“Плејбој“ објави уште една разголена фотка од Памела Андерсон (ФОТО18+)

“Плејбој“ објави уште една разголена фотка од Памела Андерсон (ФОТО18+)

На официјалниот Инстаграм профил на “Плејбој“, осамна уште една жешка и провокативна фотографија од Памела Андерсон. Имено, „Плејбој“ вчера објави фотографија од 2016 година на која Памела позира гола со високи потпетици и луле во устата. За краток период фотографијата доби над 85 000 лајкови. Претходно големо внимание предизвика нејзината најпозната