притисни ентер »

Ријана во ментол креации со свој потпис на црвениот ...
Ријана во ментол креации со свој потпис на црвениот ...

Ријана во ментол креации со свој потпис на црвениот ...

Ријана непрекинато го засилува своето влијание во модната индустрија. 31-годишната пејачка, која создаде огромна козметичка империја, а сега е и на чело на луксузна модна линија, не можеше да остане незабележана на доделувањето на Британските модни награди. На црвениот тепих пред „Ројал Алберт Хол“, Ријана се појави во ментол стајлинг од нејзината