притисни ентер »

Вил Смит пушти пивски стомак: „Никогаш не сум бил во полоша форма“
Вил Смит пушти пивски стомак: „Никогаш не сум бил во полоша форма“

Вил Смит пушти пивски стомак: „Никогаш не сум бил во полоша форма“

Холивудскиот актер Вил Смит кој е познат по акционите филмови и одличниот изглед, овој пат ги изненади сите со неговиот пивски стомак. Актерот позираше гол во природа и вели дека никогаш не изгледал полошо. „Ќе бидам искрен, јас сум во најлошата фомра во животот“, напишал Вил Смит. Глумецот беше актуелен во изминатиот период со неговите изјави дека

Вил Смит пушти пивски стомак: „Никогаш не сум бил во полоша форма“

Вил Смит пушти пивски стомак: „Никогаш не сум бил во полоша форма“

Холивудскиот актер Вил Смит, кој е познат по акционите филмови и одличниот изглед, овој пат ги изненади сите со неговиот пивски стомак. Актерот позираше гол во природа и вели дека никогаш не изгледал полошо. „Ќе бидам искрен, јас сум во најлошата форма во животот“, напишал Вил Смит. Актерот беше актуелен во изминатиот период со неговите … Continue

Вил Смит непрепознатлив: „Јас сум во најлоша форма во мојот живот!“

Вил Смит непрепознатлив: „Јас сум во најлоша форма во мојот живот!“

Холивудскиот актер Вил Смит објави фотографија на која позира во природа. Ќе бидам искрен – јас сум во најлоша форма во мојот живот“, напиша тој под фотографијата на која се гледа заоблен стомак и заоблено лице. Објавaта собра скоро четири милиони лајкови. Ти си Вил Смит. Може да бидете во каква форма сакате, генијален, ова е најдобриот пост во историјата

Вил Смит признава: Ќе бидам искрен со вас! Јас сум во најлошата форма во мојот живот!

Вил Смит признава: Ќе бидам искрен со вас! Јас сум во најлошата форма во мојот живот!

Популарниот американски глумец на социјалните мрежи објави фотографија облечен во комотна облека. Под фотографијата тој искрено напиша дека е во најлоша форма во неговиот живот. Фотографијата направи бум на Инстаграм и собра над 5 милиони лајкови. Погледнете како изгледа неповторливиот Вил Смит:

Актерот Вил Смит ги изненади фановите со изгледот – повеќе не е згодниот фраер, но го оправдаа

Актерот Вил Смит ги изненади фановите со изгледот – повеќе не е згодниот фраер, но го оправдаа

фото:промо Холивудскиот актер Вил Смит објави фотографија на која позира во природа. Актерот беше облечен во горен дел од тренерка, што ја откопча и боксерки. „Ќе бидам искрен – јас сум во најлоша форма во мојот живот“ – напиша тој под фотографијата на која се гледа заоблен стомак и заоблено лице. Објавувањето собра скоро четири милиони лајкови. View

Вил Смит: Јас сум во најлоша форма во животот

Вил Смит: Јас сум во најлоша форма во животот

Вил Смит на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во природа. Актерот облекол горен дел од тренетка, која ја раскопчал и долу боксерки… „Ќе бидам искрен – јас сум во најлошата форма во својот живот“, напиша тој под фотографијата објавена на Инстаграм на која се гледа заобленото стомаче и округлото лице. Објавата за кратко време собра

Вил Смит вели дека е во најлошата форма во својот живот

Вил Смит вели дека е во најлошата форма во својот живот

Вил Смит на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во природа. Актерот облекол горен дел од тренетка, која ја раскопчал и долу боксерки… „Ќе бидам искрен – јас сум во најлошата форма во својот живот“ , напиша тој под фотографијата објавена на Инстаграм на која се гледа заобленото стомаче и округлото лице. Објавата за кратко време собра

Вил Смит пуштил стомаче ФОТО

Вил Смит пуштил стомаче ФОТО

Вил Смит објави фотографија на социјалните мрежи на која позира во природа. Актерот носи горен дел од тренерка која е откопчана и боксерки. „Ќе бидам искрен – јас сум во најлоша форма во животот“, напиша тој под фотографијата на Инстаграм на која се гледа неговиот заоблен стомак и заоблено лице.