притисни ентер »

Актерот Хаген Милс изврши самоубиство откако ја застрела својата девојка
Актерот Хаген Милс изврши самоубиство откако ја застрела својата девојка

Актерот Хаген Милс изврши самоубиство откако ја застрела својата девојка

Ѕвездата од серијата „Баскетс“, 29-годишниот актер Хаген Милс, се обидел да ја убие својата девојка Ерика Прајс во нивниот дом во Мејфилд, по што се самоубил. Според британски „Дејли мејл“, Милс ја застрелал мајката на својата 4-годишна ќерка во градите и раката, но таа успеала да избега и да повика полиција. После тоа, Милс си пресудил самиот  пукајќи

Актерот Хаген Милс изврши самоубиство откако ја застрела својата девојка

Актерот Хаген Милс изврши самоубиство откако ја застрела својата девојка

Ѕвездата од серијата „Баскетс“, 29-годишниот актер Хаген Милс, се обидел да ја убие својата девојка Ерика Прајс во нивниот дом во Мејфилд, по што се самоубил. Според британски „Дејли мејл“, Милс ја застрелал мајката на својата 4-годишна ќерка во градите и раката, но таа успеала да избега и да повика полиција. После тоа, Милс си пресудил самиот  пукајќи

Актерот Хаген Милс изврши самоубиство откако ја застрела својата девојка

Актерот Хаген Милс изврши самоубиство откако ја застрела својата девојка

Ѕвездата од серијата „Баскетс“, 29-годишниот актер Хаген Милс, се обидел да ја убие својата девојка Ерика Прајс во нивниот дом во Мејфилд, по што се самоубил. Според британски „Дејли мејл“, Милс ја застрелал мајката на својата 4-годишна ќерка во градите и раката, но таа успеала да избега и да повика полиција. После тоа, Милс си пресудил самиот  пукајќи

Актерот Хејген Милс изврши самоубиство откога ја застрела својата девојка

Актерот Хејген Милс изврши самоубиство откога ја застрела својата девојка

Ѕвездата од серијата „Баскетс“, 29-годишниот актер Хејген Милс, се обидел да ја убие својата девојка Ерика Прајс во нивниот дом во Мејфилд по што се самоубил. Според британски „Дејли мејл“, Милс ја застрелал мајката на својата 4-годишна ќерка во градите и раката, но таа успеала да избега и да повика полиција. По тоа, Милс си пресудил самиот пукајќи

После обидот за убиство, американскиот актер извршил самоубиство

После обидот за убиство, американскиот актер извршил самоубиство

Американскиот актер Хаген Милс, познат по улогата во серијата „Baskets“, пронајден е мртов, а постои сомнеж дека извршил самоубиство откако пукал во мајката на неговото дете, Ерика Прајс. До пукање дошло вчеравечер околу 18 часот во домот на Милс , во Мејфилд во сојузната американска држава Кентаки. Полицијата, по доаѓањето на лице место, ја затекнала

Глумец се самоуби откако претходно пукаше во својата девојка

Глумец се самоуби откако претходно пукаше во својата девојка

Американскиот глумец Хејген Милс (29) се самоуби во својот дом во Мекфлид, откако претходно пукаше во неговата девојка Ерика Прајс, со која има дете. Според извештајот на полицијата, во вторникот вечер тие добиле повик за пукање, а пред домот на актерот  ги дочекала Ерикас која имала рана на рацете и градите. Таа на полицијата ѝ рекла дека Хејген прво

Глумец се самоуби откако претходно пукаше во својата девојка

Глумец се самоуби откако претходно пукаше во својата девојка

Американскиот глумец Хејген Милс (29) се самоуби во својот дом во Мекфлид, откако претходно пукаше во неговата девојка Ерика Прајс, со која има дете. Според извештајот на полицијата, во вторникот вечер тие добиле повик за пукање, а пред домот на актерот  ги дочекала Ерикас која имала рана на рацете и градите. Таа на полицијата ѝ рекла дека Хејген прво

Американскиот актер Хаген Милс изврши самоубиство

Американскиот актер Хаген Милс изврши самоубиство

Американскиот актер Хаген Милс, познат по својата улога во серијата „Баскетс“ е пронајден мртов, но постои сомнеж дека извршил самоубиство откако пукал во мајката на неговото дете, Ерика Прајс. Полицијата ја пронашла Прајс (34) со прострелни рани на раката и градите. Прајс за полицијата изјавила дека Милс (29) пукал во неа, а потоа и во себе. Според

Се самоубил американскиот актер Хаген Милс откако пукал во мајката на неговото дете!

Се самоубил американскиот актер Хаген Милс откако пукал во мајката на неговото дете!

Според полицијата, Милс ги држел како заложници неговата ќерка и мајката на Ерика, додека Прајс не се вратила дома, а потоа ја застрелал. Американскиот актер Хаген Милс, познат по својата улога во серијата „Баскетс“ е пронајден мртов, но постои сомнеж дека извршил самоубиство откако пукал во мајката на неговото дете, Ерика Прајс. Полицијата ја пронашла

Американскиот актер Хаген Милс изврши самоубиство

Американскиот актер Хаген Милс изврши самоубиство

Американскиот актер Хаген Милс, познат по својата улога во серијата „Баскетс“ е пронајден мртов, но постои сомнеж дека извршил самоубиство откако пукал во мајката на неговото дете, Ерика Прајс. Полицијата ја пронашла Прајс (34) со прострелни рани на раката и градите. Прајс за полицијата изјавила дека Милс (29) пукал во неа, а потоа и во себе. Според